ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Misket Bombaları

Tungsten Alaşım Misket Bombaları

Tungsten alaşım Misket Bombaları nedir

bir tungsten alaşım misket bombası,Ayrıca tungsten alaşım küme bomba olarak bilinen, birden fazla patlayıcı misket bombası içeren bir silahtır. Bir misket bombası bültenleri veya daha küçük misket bombası çıkarır hava bırakılan veya zemin başlattı patlayıcı silah şeklidir. Genellikle, bu personel öldürmek ve araçlar yok etmek üzere tasarlanmış olan patlayıcı bombacıkları çıkarır küme bomba.

Tungsten alaşım misket bombası tanımlanmış ve silah bir kategori olarak yasaktır. Bir tungsten alaşım misket bombası hava bırakılan veya zemin başlatılan patlayıcı silah olduğu bültenleri bir şeklidir ya da daha küçük misket bombası çıkarır. Genellikle, bu personel öldürmek ve araçlar yok etmek üzere tasarlanmış olan patlayıcı bombacıkları çıkarır küme bomba.

Tungsten alaşım misket bombası kabaca üç amaca hizmet eder:
öncelikle yumuşak hedeflere yenmek için, ben personel e;
ikincisi hafif zırhlı araçlar zırhlı yenmek için;
üçüncüsü baskılayıcı etkisine katkıda i üzerlerine çok fazla hasar verir vermeden silahlarını kullanmak için düşman kuvvetlerini önlemek için e.

tungsten alaşım misket bombası tungsten alaşım misket bombası

Misket Bombaları için tungsten alaşım Swaging Rod

Tungsten alaşım dövme çubuk Tungsten çubuk yapılmıştır. tungsten alaşımı dövme çubuk yoğunluğu, sertlik ve mukavemet tungsten alaşımı çubuk daha yüksektir. Tungsten alaşım dövme çubuk yaygın küme cephanesi için kullanılır olmuştur.

Çoğu misket bombaları tankların zırhını delmek için tungsten alaşım dövme çubuk tarafından yapılan ve mücadele personelini öldürmek ve araçlar tahrip ya da pist yok etmek üzere tasarlanmış patlayıcı bombacıkları çıkarır küme bomba için kullanılan çubuk dövülme tahsis vehicles.Tungsten zırhlı şarj savaş başlığı şeklinde içerirler veya elektrik enerji nakil hatları, kimyasal veya biyolojik silah dağıtmak veya kara mayınları dağılmasını sağladı. Bazı submunition bazlı silahlar gibi broşürler olmayan mühimmat, dağıtabilen.

Tungsten alaşım misket bombaları saniye içinde betonarme veya kaya birçok metre nüfuz edebilir. Bu savaş başlığı hedeflenen boşluk ya da bir dizi derinliğe ulaşır geçti malzeme ve yoğunluğunu ölçen bir bilgisayar tarafından kontrol edilen bir fünye ile donatılmıştır, daha sonra bir patlayıcı ve yangın etkiye sahiptir savaş başlığı, patlatır. tungsten alaşım boşlukta her şeyi karbonize, şiddetle ve hızla yakar.

tungsten alaşım dövme çubuk orta kalibreli çekirdek tungsten

Küme munition için tungsten alaşım dövme çubuk ilgili başka sorularınız varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com Yada ara: 00 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved