ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Warhead

Tungsten Alaşım Warhead

Tungsten alaşım termostabilitesini sahip alaşımların türüdür. bombanın yüksek başlangıç ​​hızı yüksek sıcaklık ve bomba içinde yüksek basınç dayanır. Yani tungsten alaşım savaş başlığı bomba içinde yüksek sıcaklık ve basınç katlanmak gerekir. onun termo için tungsten alaşım kez tungsten telinin olarak kullanılmıştır. Tungsten alaşım ayrıca sıkıştırma ve korozyona karşı yüksek yoğunluklu, dirence sahiptir metal malzemeler bir türüdür. Tungsten alaşım, normal sıcaklık ve basınç altında kuvvetli bir asit ve bir alkali ile reaksiyona girmez. tungsten alaşım yoğunluğu büyük ölçüde ulaşabilir. zırh delici atarak sabot eşitleyici tungsten alaşım tarafından yapılır. Tungsten alaşım çevre koruma metal malzemelerin bir türüdür. İnsanlar her zaman çevre koruma hitap ediyor. Geçmişte, mermi kurşun tarafından yapılmıştır, bu yüzden kullandıktan sonra yerel çevre kirliliğine neden oldu. çevre kirliliği önlemek için, çevre koruma malzemesi mümkün olduğu kadar kullanılmalıdır. Yani tungsten alaşım iyi çevre koruma onun avantajı için bilinir. Tungsten alaşım olarak kullanılabilir tungsten alaşım savaş başlığı.

Tungsten alaşım savaş başlığı hava hava-veya hava-toprak güdümlü silahlar tarafından benimsenen savaş başlıklarının bir türüdür. Aslında, bu savaş başlığı hava bomba bitmiş bileşenleridir. Onlar doğrudan yapısını değiştirmeden füze içine konabilir.

Tungsten alaşımı savaş başlığı, üretilen depolanır ve çapı demeti tarafından taşınmaktadır. Tungsten alaşım savaş başlığı doğrudan işleme tabi tutulmadan bomba içine konabilir. Bu yüzden, üreten kullanan ve sürdürmenin maliyetini düşürür ve söndürme kurulum süresini azaltır. Tungsten alaşım savaş başlığı olan ağırlık 500pound, 1000pound ve 2000pound ve delici savaş başlığı içeren dinamit savaş başlığı içeriyor.

Eğer tungsten alaşım warhead herhangi bir ilgi var, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved