ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Terminali Hassasiyet Mermi

Tungsten Alaşım Terminali Hassasiyet Mermi

Tungsten alaşım Terminali hassasiyeti mermi nedir

Tungsten alaşım terminali duyarlı mermi küçük bomba çok sayıda içeren ve çok yıkıcı olan küme bomba türüdür. Bu toplar, uzun menzilli roketler veya uçaklar tarafından başlatılan olabilir ve otomatik olarak sürekli hedefleri takip olamaz olsa, tespit ve hedefler tanımak ve doğru saldırılar yapabilir.

Tungsten alaşım terminali duyarlılık mermi bir uçak veya topçu tarafından projelendirilen özel küme bomba bir türüdür. Hiçbir yönlendirme sistemine sahiptir, bu yüzden otomatik görünür ışık, kızılötesi ışık ya da milimetre dalga güdümlü füzeler hedefi izleyemez. Ama anti-zırh mühimmat olarak, uzun saldırı mesafesi avantajlarını, geleneksel top mermisi daha yüksek isabet oranı ve füze daha düşük maliyeti vardır. Bu nedenle, zırhlı hedeflere karşı mücadelede geniş uygulama umutları vardır.

Tungsten alaşım terminali duyarlı mermi algılama alet başlatma küme mühimmat bir türüdür. çalışma aralığının artması ile terminal duyarlı merminin hasar etkinliği buna göre geliştirilmiştir, ancak mesafe belirli bir aralık aştığında, bu kayda değer düşer. Sonuçlar genel tasarımı için bazı yararlı referanslar sağlayabilir ve sistem mühendisliği yöntem geliştirme dönemi ve bütçe kurtaracak indeksi dağılımı, adapte edilmelidir.

tungsten alaşım terminali duyarlılık mermi tungsten alaşım terminali duyarlılık mermi

Terminal Duyarlılık Mermi için Tungsten Alaşım Rod Swaging

Terminal duyarlı mermi de sensör patlatılan mermi denir. Akıllı kabuk hedefleri tespit ve patlar zaman onlara doğru savaş başlığı açabilirsiniz.

Bu belows gibi avantajlara sahip olduğu tungsten alaşımı dövme çubuk, terminal Hassasiyet bir kapsülde kullanılabilir:
Yaygın savunma kullanılan
Teknolojinin el yüksek dereceli üretmek için
Bir hammadde olarak kullanılan gelişmiş bir tungsten
korozyon direnci
Yüksek sıcaklık dayanımı
Mükemmel süneklik
Nihai çekme mukavemeti

Dövme büyük ölçüde tungsten alaşım çubuğun nihai çekme dayanımını artırır. Düzenli tungsten alaşım çubuk nihai çekme mukavemeti 1050 MPa. Ancak, sıcak dövme sonra, nihai çekme mukavemeti biz bile Mpa 1450 de tungsten alaşım askeri dövme çubuk kontrol edebilirsiniz, 1250 MPa min ulaşabilir.

Tungsten alaşım Swaging Rod Ana İşleme: 1). Karışım 2). Basmak 3). Sinterleme 4). Isıl işlem 5). Dövme 6). İşleme

Tekrarlanan ısıl işlem ve dövme en az birkaç kez ihtiyaç yapılır. Bu şekilde, tungsten alaşımı dövme çubuk de uzama ve etki tokluk azaltılması gerilme mukavemeti de geliştirilebilir.

orta kalibreli çekirdek tungsten orta kalibreli çekirdek tungsten

Terminal hassas mermi için tungsten alaşım dövme çubuk ilgili başka sorularınız varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com Yada ara: 00 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved