ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >> Küçük Kalibre Çekirdek tungsten

Küçük Kalibre Çekirdek tungsten

Neden tungsten Küçük Kalibre Core?

kısa tungsten denilen tungsten alaşım, ulusal savunma için yeni bir kurşunsuz küçük kalibreli çekirdek olarak kullanılır. vb 5.56mm, 7.62mm, 9 mm, 0.38 ve 0.45 kalibre, aşağıdakileri içeren 0.50 kalibre den 9mm küçük çaplı çekirdekleri rages talebi içeren mermi yapımı için değil, herhangi bir zehir olmadan kullanılan aynı teknikler ile tungstenli karışımları metal üretilebilir çevreye. Bu çevreye zarar vermeden 5.56mm standart çekirdek kadar öldürücü olduğunu. gün tüm mühimmat için küçük kalibreli çekirdeklerinde çevreye zararlı malzemelerin kullanımı geliyor sonunda.

Bunun yanı sıra, yüksek yoğunluklu metal, tungsten gibi kontrollü yoğunluğu ve mekanik özelliklere sahip bileşenleri üretmek vb nikel, demir, bakır, kobalt gibi bağlayıcı madde ile karıştırılır. tungsten küçük çaplı temel olarak toz metal karışımları üstün özelliklere, örneğin, bir yüksek yoğunluklu bir malzeme üretmek üzere preslenmiş, sadece soğuk yüksek sertlik, iyi bir nihai çekme mukavemeti, iyi uzama, vs.

Tungsten Küçük Kalibre Core ana imalatı Süreci

Tungsten küçük çaplı çekirdek bazı karmaşık işlem ile toz metalurjisi tekniği ile imal edilmektedir. ana üretim süreci, de-ağda, presleme sinterleme, işleme karıştırılması ve daha sonra bir ihtiyaç vb galvanik, gravür gibi, varsa kontrol yüzeyi taşımak olan ısı küçük tungsten için uygun özellikleri elde etmek için çok gerekli olan tedavi kalibre çekirdek, uzama bu yöntemle geliştirilmiş olacaktır.

metallerin birlikte, mekanik ara-sabitlenme ve "soğuk kaynak" bağının kombine işlemler ve non-talebi çekirdeğin özelliklerini kontrol etmek üzere değiştirilebilir. Tungsten küçük çaplı çekirdek şekil doğrudan basılabilir veya çekirdek ya da mantolama olmayan mermiler içine dövülmüş edilebilir üretilebilir. Bu nedenle, dövme 40HRC Bu arada, nihai çekme mukavemeti, aynı zamanda, en azından 1050Mpa arttırılabilir En azından bir yüksek sertlik ulaşmak için önemli bir işlemdir. özellikleri yüksek gerekirse, süreçlerin bazı ayarlanabilir olacaktır.

küçük kalibreli çekirdek üretimi süreçleri tungsten küçük kalibreli çekirdek üretimi süreçleri tungsten

Küçük Kalibre Çekirdek Properties tungsten:

toz metalurji yaklaşım potansiyeli kurşun bir doğrudan yerine olan kaliteli yüksek yoğunluklu, toksik olmayan çekirdekleri üretmek için değil, aynı zamanda çekirdek tasarım ve performans yönlerini çok devrim değil, sadece vardır. aşağıdaki gibi customerized tungsten küçük kalibreli çekirdek sıcak yüksek özelliklere sahip karşılandı:

Yüksek sertlik 40HRC dk. (Sadece 28HRC hakkında düzenli tungsten malzeme)
Mükemmel nihai çekme mukavemeti 1050MPa Min. (Sadece 900Mpa hakkında düzenli tungsten malzeme)
çevreye toksik olmayan
üstün işlenebilirlik

küçük kalibreli çekirdek tungsten küçük kalibreli çekirdek tungsten küçük kalibreli çekirdek tungsten

Eğer tungsten küçük kalibreli çekirdek ilgili başka sorularınız varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com Yada ara: 00 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved