ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Savunma için Tungsten

Savunma için Tungsten

Gelişmiş HIIT Verimliliği ve İmha

ÖNÜMÜZDEKİ "Gelişmiş Hit Verimliliği ve Destruction" nin kısaltmasıdır. Bu GİRERKEN ayrıca "öncesinde ...." Anlamına gelebilir, ÖNÜMÜZDEKİ mühimmat hedefi, "durdurma ilerleyen" ulaşmadan önce devreye girer ve dağıtıldığı bir güdümlü füze olduğunu fikrinin göstergesidir. GİRERKEN teknolojisinin çekirdek AHEAD mühimmat, namlu hızı ölçümü ve zamanlanmış patlatıcı cihaz / veri talebi sistemi olmak üzere üç kısımdan oluşur.

Aşağıda tungsten alaşım tipik bir askeri uygulama resimlerini içeren tungsten askeri savunma (İsviçre GDF-AHEAD):

  Tungsten Alaşım Mermi  Tungsten Alaşım Mermi

tungsten askeri savunma şematik çizimi (ağır metal tankı mühimmat kartuşu)

Tank mühimmat kartuşu

1. Cam         2.Volfram ağır metal delici (alt mermi)

 3. Üç bölüm sabot  4.Stabilize edici kanatçık    5. tungsten askeri savunma itici

Çok EFP ve ECP kombine etkisi

Çok EFP ve ECP kombine etkisi

(a) Tek EFP

(b)EEP kompozisyon Bölümü mücadele

(c)Çok EEP

(d)EEP Entegre etkisi

Volfram Askeri Savunma Teknolojik Çekirdek

228mm AHEAD mühimmat ile 35mm mühimmat ve çelik mühimmat kartuşu ateş orijinal kartuş türü, programlı patlatıcı mühimmat, Programlanabilir Fuze Sistemi oluşan, tungsten alaşım alt-mermiler, fırlatma dikme mühimmat, bir ince duvarlı gövde, nitriye elyaftır. Bu tungsten askeri savunma daha olur ve daha yaygın askeri alanda kullanılmaktadır.

Anti-füze Askeri Savunma tungsten:

füze rolü o Gelişmiş Hit Verimlilik Ve Destruction (İLERİYE) mühimmat kullanır. Bu tur hedeften, 40 ve 10 m arasında bir önceden belirlenmiş bir mesafede 152 mermi tungsten, çıkarır. GİRERKEN mermi A 25-yuvarlak patlama gelen füze yok etmek için bu küçük mermiler 3.800 üretir. Cruise füzeleri, tungsten askeri savunma ile 1,5 km aralığında 2,5 km ve yüksek hızlı füzeleri imha edilebilir. hizmet görmek için bir daha yaygın mermi gelişmiş isabet verimliliği ve yıkım [İLERİYE] yuvarlaktır. yuvarlak ÖNÜMÜZDEKİ 35mm aksine, çap büyüklüğü ve merminin büyük uzunluğu göz önüne alındığında, daha fazla alt-mermiler yapılır - yüz seksen yüz elli-iki karşıt olarak. Bu tungsten askeri savunma bombalar gelen 'vampir' ya da 'bogie' ilgi çekici ihtimalini artırmak için, penetrasyon ve 'kitle etkisi' her ikisi için tasarlanmıştır tungsten alaşım [WHA] küreler vardır. yuvarlak MCP170 olarak adlandırılır ve otomatik hedef doğru tahmin zamanı hesaplamak için tabancanın namlu yakın bobin hızı göstergesi tarafından verilen bilgileri kullanan bir programlanabilir manyetik fünye kullanır.

AHEAD C141 için tungsten askeri savunma daha fazla bilgi:

ÖNÜMÜZDEKİ mühimmat savaş verimi 3.3 gram ağırlığında, her 152 tungsten alaşım alt-mermiler yükü nedeniyle. Bu alt-mermiler büyük ölçüde öldürmek olasılığını artırmada, öldürücü alt-mermiler bir kitle oluşturan, ele hedefin önünde belirli bir mesafede aktive edilir. tungsten alaşım alt-mermiler bu tungsten askeri savunma hassas doğrulukla hedef haline inroad sağlayarak, keskin kenar, tungsten askeri savunma da hedefin elektrik bileşenleri, yükleri veya motoru yok etmek için kinetik enerjiyi sağlar.

Eğer tungsten askeri savunma herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved