ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Anti-madde Tüfek Bullet

Tungsten Alaşım Anti-madde Tüfek Bullet

Tungsten alaşım olan kalite fraksiyon% 80 ~% 98 Ni-Fe-W sosoloid dağıtır tungsten kompozit malzemelerin bir türüdür. o istediği gibi, tungsten alaşım yüksek yoğunluklu, tungsten yüksek mukavemet ve matris iyi süneklik ile birleştirir. Yani fizik, kimya ve mekanik özelliklerinin bir dizi vardır. Tungsten alaşım onun iyi özelliklere sahip askeri sanayide geniş bir kullanıma sahiptir. uygulamalarından biridir tungsten alaşım, anti-madde tüfek mermi.

Anti-madde tüfek iki kez Dünya Savaşı'nda kullanılan tanksavar tüfeği düşünme devam ediyor. Bu büyük kalibreli makineli tüfek mermi başlatabilirsiniz. Anti-madde tüfek mermi ile işbirliği ince zırh vardır hafif tankı nüfuz ve tankta personel öldürebilir. Aynı zamanda blindage arkasına saklanarak keskin nişancı öldürebilir. Özellikle zemin üzerinde alçak irtifada ve jet iniş uçan araçlar, petrol deposu, radar, teleskopik gözetim ayna, bakır ile başa çıkmak için kullanılır. Sadece anti-tank tüfek olarak, anti-madde tüfek penetrasyonu odaklanır ve bu tür tungsten alaşım, anti-madde tüfek mermi gibi yüksek güç mermi hakimdir. Oldukça piyade müfreze savaş yeteneği geliştirerek, piyade tarafından kullanılabilir. Örneğin, anti-madde tüfek mermi kullanan M82A1 anti-madde tüfek ateş sürekliliği ve Afganistan Savaşı M24 keskin nişancı tüfeği gücünü oluşturur. Bir Taliban yetkilisi araca giderken 1760 yarda (1600mm) mesafeden M82A1 tarafından öldürüldüğü söylenir. Aksi takdirde, ABD Sahil Güvenlik de verimli bir şekilde kat yakın ilaç taşıyan yüksek hızlı skiffs çarpıcı, ilaç uygulanmasında M82A1 kullanır.

Eğer tungsten alaşım, anti-madde tüfek mermi herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved