ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten ve Tükenmiş Uranyum Askeri Uygulaması

Tungsten ve Tükenmiş Uranyum Askeri Uygulaması

Volfram mermisi ve füzeler için mükemmel Metal

Tungsten, Askeri uygulamalarda, özellikle imalat için kullanılan rounds.It nüfuz zırh üretilmesi için bir sertleştirici madde olarak, mermi kullanılan zırh delici mermi silah endüstrisinde.

Toz ön arıtma teknolojisi ve tungsten alaşım dayanıklılık ve penetrasyon gücü arttırmak amacıyla, tahıl rafine büyük deformasyon teknolojisi yardımı ile.

zırh delici mermi Çin'in ana muharebe tankının 125 Ⅱ tip W-Ni-Fe yapılmış olduğunu, basın sinterleme değişken yoğunluğu, ortalama performans çekme dayanımı 1200 MPa,% 15'den fazla uzaması, homojen 2000 metre taktik ve teknik indeksi elde edebilirsiniz 600 mm kalınlığında çelik zırh yıkımı. Halen, tungsten alaşımları yaygın daha güçlü arıza ile zırh delici bu tür kılan büyük penetrators ana muharebe tankı, küçük ve orta kalibreli uçaksavar oran zırh delici ve yüksek hızlı anti-delici malzeme, kullanılmaktadır.

tungsten-HA-delici

tükenen Uranyum

seyreltilmiş uranyum çok yoğun olduğu; / M 19,050 kg, bu osmiyum veya iridyum gibi yoğun olarak, kurşun, 1.67 kat daha yoğun sadece biraz daha az yoğun tungsten ve altın daha ve 84% 'dir., Kütlenin bir DU merminin eşdeğer talebi mermi daha küçük bir çapa sahip nedeniyle darbe noktasında daha yüksek bir basınçla daha az aerodinamik sürükleme ve derin penetrasyonu. DU mermi mühimmat genellikle uranyum yanıcı olduğundan doğal olarak yangın olduğunu.

seyreltilmiş uranyum çoğu askeri kullanım, 30 mm çaplı mühimmattan olarak olmuştur öncelikle 30 mm PGU-14 / B zırh delici Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri tarafından kullanılan A-10 Thunderbolt II GAU-8 Avenger topu yangın yuvarlak. 25 mm DU mermi ABD Ordusunun Bradley Fighting Araç ve Deniz Kuvvetleri'nin en LAV-25 üzerine monte M242 silah kullanılmıştır.

ABD Deniz Piyadeleri AV-8B Harrier GAU-12 Ekolayzer topu ile ateş 25 mm PGU-20 turda DU kullanır ve aynı zamanda 20 mm M197 gun AH-1 Cobra savaş helikopterleri üzerine monte edilmiş. seyreltilmiş uranyum başka bir kullanımı kinetik enerji deliciler olduğunu, kinetik enerji delici mermi atarak sabot çevrili uzun, nispeten ince içeri girme oluşur. Staballoys diğer metaller genellikle titanyum ya da molibden çok küçük bir oranda seyreltilmiş uranyum metali alaşımlarıdır. Bir formülasyon, seyreltilmiş uranyum kütle ve içerisinde kütle olarak titanyum% 0.75 ile 99.25% bir bileşime sahiptir.

orta kalibreli çekirdek tungsten

 

DU her zaman toksik tehlike olduğunu ve böbrek ve radyasyon şey yok uzun zaman önce karaciğer yetmezliği seni öldürecek, ancak bunun için toz yemek lazım. onun bu şey çok yeni ya da neden olduğu DU silah kullanımı için hiç bir mantıklı gibi değil bu yüzden tabii ki oldukça zehirli şeyler de de cephane herkes 500 yıl için yaklaşık ateş edilmiş yol açtığı savaşın bağlı ölümlerde herhangi bir ani dalgalanma ve doğum kusurları.

Chinatungsten aşağıdaki özelliklere sahip tungsten alaşım mermi ve füze teklif verebilir:

Yüksek sertlik 40HRC dk. (Sadece 28HRC hakkında düzenli tungsten malzeme)
Mükemmel nihai çekme mukavemeti 1050MPa Min. (Sadece 900Mpa hakkında düzenli tungsten malzeme)
çevreye toksik olmayan (seyreltilmiş uranyum çekirdeğine üstün)
üstün işlenebilirlik

 

Eğer tungsten mermi ve füze ilgili başka sorularınız varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com Yada ara: 00 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved