ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Zırh Piercing Rod dövülme

Zırh Piercing için tungsten alaşım Swaging Rod

Geçici Yüksek Isı Yükler altında Tungsten Alaşım Swaging Çubuk Sınıflar

elektron ışını özelliğini kullanarak geçici yüksek ısı yükleri simülasyonları 5 ms'lik bir darbe süresi ile birkaç güç yükleri iki tungsten ağır alaşımlı dövme çubuk notları yapılmıştır. İki tungsten ağır alaşımlı dövme çubuk notlarının çatlama desenler oldukça benzer. Tüm çatlaklar tane sınırı boyunca meydana gelen ve yüklenen alanı karşısında bulunan. çatlaklar iki düzeyde, büyük çatlak genişliği ancak daha düşük çatlak yoğunluğu ve daha küçük çatlak genişliği ancak daha yüksek çatlak yoğunluğu ile kılcal ile büyük çatlaklar ile ayırt edilebilir. yüksek deformasyon seviyesi zırh delici tungsten alaşım dövme çubuk ve ısı yükleme güç yoğunluğu, küçük büyük çatlak yoğunluğu olacak, ancak mikro-çatlaklar desen belirgin bir fark yoktur. Hiçbir erime 0.88 GW m-2'nin güç yoğunluğunda geçici ısı yükleme sonrasında tungsten alaşım dövme çubuk sınıflar için oluştu.

Zırh Piercing için tungsten alaşım Swaging Rod Bazı Resimleri

tungsten alaşım dövme çubuk tungsten alaşım dövme çubuk tungsten alaşım dövme çubuk tungsten alaşım dövme çubuk

Zırh delici Mermi Giriş için tungsten alaşım Swaging Rod Türleri


şevli ön ucu ve iç kısmi temas halinde olan bir çok parçalı dış kasa ile yüksek yoğunluklu delici çekirdek içeren bir tungsten alaşımdan yapılmış olan zırh delici mermi için tungsten alaşımı, dövme çubuğu. Çok parçalı eklemli vaka tek parça, yekpare bir durum olarak güçlü olmadığı için zırh delici mermi Bu tür nüfuz olmaz. hard core gevşek ve davaya bağlı değil çünkü Ayrıca, daha sonra çekirdek ek yapısal destek sağlayamaz. Buna ek olarak, zırh delici mermi için tungsten alaşım dövme çubuk yeteneği ya patlayarak zarar hedef sonra penetrasyon yok, esnasında veya penetrasyon sonra enstrümantasyon paketindeki veri almak.
tungsten alaşım dövme çubuk olarak "yaprakları" içine ceket radyal genişleme "Hollow nokta" tasarım sonuçları hedefin üzerinden geçecek. etkisi üzerine davanın böyle "çiçekli" ciddi sertleştirilmiş hedefleri içine nüfuz derinliğini sınırlar.
Bir ağır metal çekirdek ve tabancanın memesi çıktıktan sonra çekirdek ayıran sağ elini ve sol elini parçacığı hem bölümlenmiş Sabot içeren zırh delici mermi için tungsten alaşım dövme çubuk. Burun ucu oldukça yüksek mukavemetli çelikten daha kırılgan bir ağır metal alaşımından yapılmış, çünkü derin nüfuz değildir. Ayrıca, bir atma sabot taşıyıcının kullanılmasını gerektirir.
Bu çekirdek sertliği gövdesinin iki sertliğinden daha büyük olan bir gövde ile çevrelenmiş olan bir merkezden olan bir ince uzun ok tarzı içeren bir spekülasyon çekirdekli zırh delici merminin tungsten alaşımı, dövme çubuğu. dış kasası tungsten alaşım dövme çubuk dışında yapılır. Bu alaşımların gevrek davranış zırh pierceing için yüksek mukavemetli ve yüksek tokluk çelik alloys.Tungsten alaşım dövme çubuk, bizim lider ürünleri imal olgulara kıyasla, sertleştirilmiş hedefleri derin penetrasyon elde bu önleyecektir. Biz ihtiyaçlarınızı olarak göre bunun farklı boyutlarda sağlayabilir.

Tungsten alaşım Swaging Rod için bazı Resimler

tungsten alaşım zırh delici mermi tungsten alaşım zırh delici mermi tungsten alaşım zırh delici mermi tungsten alaşım zırh delici mermi

Eğer tungsten alaşım dövme çubuk hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmek istiyorsanız, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved