ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Askeri Küreler

Tungsten Alaşım Askeri Küreler

Tungsten alaşım Askeri Küreler Nelerdir?

el bombası
tungsten alaşım askeri uydurma
Tungsten alaşım askeri küre yaygın askeri amaçlarla kullanılır. Genellikle W-Ni-Fe ya da W-Ni, Cu ya da W-Ni-Cu-Fe oluşan, bazı tungsten alaşımları, aynı zamanda ürünün çeşitli boyutlarda imal edilebilir, vb Co, Mo, Cr, ihtiva etmektedir.

Tungsten alaşım Askeri Küre Avantajları

kurşun daha 1,7 kat daha ağır, çok yoğun, tungsten askeri amaçlar için ideal bir metaldir. Tungsten, toksik olmayan ve güvenli bir malzemedir, bu yüzden, tungsten alaşımdan yapılmış askeri bölgeler genellikle öne değiştirmek için kullanılır. yüksek sıcaklığa onun büyük sertliği ve direnci nedeniyle, giderek askeri amaçlar ve savunma için benimsenmiştir.

Tungsten alaşım Askeri Küre Uygulamaları

Tungsten alaşım bir fişek içinde kullanılan peletler gibi çeşitli askeri uygulamalarda mermi veya topaklar kullanılabilir. Kurşun atış ve mermi birçok alanda yasaklandı
mermi baş
tungsten alaşım askeri donatı
because of the environmental concerns. The main substitute materials are steel, bismuth and tungsten. The main advantages of tungsten military sphere that is used as pellet is that it is very dense, and very hard. The density allows the pellets to travel longer distances without loosing energy, while the hardness allows the pellets to keep their shape while being accelerated by the powder charge, which increases the muzzle velocity.


Tungsten alaşım küreler de el bombası, zırh delici mermi, prefabrik parçaları kullanılır. Volfram askeri küre hacmi küçük ve çok yoğundur. Onları zırh ve hasar hedeflerini nüfuz izin verir. Tungsten alaşım füze silah, zırh delici mühimmat, tungsten alaşım mermi, şarapnel baş, zırh delici mermi ölçümü için çekirdek, deliciler kinetik enerji, zırh ve kabukları kullanılır olmuştur.

Eğer tungsten alaşım askeri alanda herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya bizi arayın: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved