ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Fin Kinetik Enerji Penetrator Mühimmat Stabilize

Tungsten Fin Kinetik Enerji Penetrator Mühimmat Stabilize

Tungsten Fin Ne Kinetik Enerji Penetrator Mühimmat Stabilize mı?

Ayrıca KE silah olarak bilinen bir ke mermisi, bir mermi gibi mühimmat türüdür. Zırh delici fin ke mermisi mühimmat uzun çubuktan katı Penetrator stabilize bir yüzgeç oluşan bir orta kalibreli yuvarlak stabilize. Fin ke mermisi mühimmat, direkt atış poligonu kadar bilinen tüm tankı zırh yok edebilecek en ölümcül kinetik enerji mühimmat olduğu stabilize. çevreye kadar çok tehlike getiriyor çünkü seyreltilmiş uranyum (DU) silah, öncelikle kinetik enerji silahı olarak, dünya çapında yaklaşık 20 ülke tarafından korunur. Çalışma tungsten ile ilgili yeni malzeme bir tür yüksek özelliklere sahip mühimmat için üstün olduğunu bulduk, bu DU mermi aynı siyasi ve çevresel itirazları yoktur penetratörleri tungsten bazlı kinetik enerjidir.

Neden tungsten Fin Kinetik Enerji Penetrator Mühimmat Stabilize edilir?

DU çevreye kötü yaparken, bu tür tungsten esas farklı alaşım gibi diğer delici malzemeler, DU bir karşılaştırılabilir yoğunluk vardır. DU olarak kabul edilir nedeni delici malzeme bu etkileri deformasyon türü ile yüksek mukavemet ve yoğunluğunu birleştirmesidir kadar etkili olduğu. Ancak, tungsten fin için tungsten malzeme ke mermisi mühimmat 17.0 ~ 18.5 gr / cm3 den öfkeleniyor çok daha yüksek yoğunluğa sahiptir stabilize. Çoğunlukla, tungsten içeriği% 93 W en popüler olacaktır. Penetrator malzeme sadece biri kinetik enerji yuvarlak etkinliğini belirlemek birçok değişkene arasında yer alıyor. DU en etkili madde olarak görünse de, tungsten gibi diğer bazı malzemeler çok daha kolay işlenmiş diğer malzeme daha iyi işlenebilirlik vardır. Ayrıca DU kullanıcı devletler hükümet belgeleri, onlar DU değişiklikleri görüşüyorlar içinde, fin performans daha fazla düzelme düşünen ke mermisi mühimmat stabilize.

Bu nedenle, yüksek özellikler fin aşağıdaki rahatlığını olarak bu durum için kötü gerekli olan ke mermisi mühimmat stabilize tungsten:

Yüksek sertlik 40HRC dk. (Sadece 28HRC hakkında düzenli tungsten malzeme)
Mükemmel nihai çekme mukavemeti 1050MPa Min. (Sadece 900Mpa hakkında düzenli tungsten malzeme)
çevreye toksik olmayan (DU çekirdeğe daha üstün)
üstün işlenebilirlik

Volfram Fin ana imalatı Süreci Kinetik Enerji Penetrator Mühimmat Stabilize

toz metalurji yollarla Penetrator kullanılan tungsten yeni bir tür kendi ulusal savunma için daha fazla ve daha fazla ülke tarafından karşılandı. Ana matrisi gibi başka bir metal tozu, ilave tungstenli karışık toz bazı türleri ve ayrıca vb gibi diğer zihinsel tozlar jus çalışma demir, bakır, kobalt, nikel gibi başka bir metal tozu ile birlikte karıştırılır gereken bağlayıcı toz eşit karışık emin olmak için. eşit karıştırıldıktan sonra, daha sonra karışım sonra karışım yüksek sıcaklık sinterleme işlemi en az 1400 derece içine taşınmış olacak çubuk, tuğla, levha, tüp yüzük, vb dönüştürebilmek için, presleme işlemi taşınmak olacaktır. vb ısıl işlem, kenetleme, tavlama, Sonra aşağıdaki adımlar vb sertlik, uzama, nitelikli özelliklere sahip tungsten parçası emin olun için hepsi

 tungsten fin ke mermisi mühimmat stabilize tungsten fin ke mermisi mühimmat stabilize

Eğer fin ilgili başka sorular ke mermisi mühimmat stabilize varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved