ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Başkanı Şarapnel

Tungsten Alaşım Başkanı Şarapnel

Tungsten Alaşım Özellikleri:

Tungsten alaşım gibi pek çok özelliklere sahiptir: bu özellikleri vb gibi yüksek yoğunluklu (% 60 kurşun daha yüksek ve çeliğe göre çok daha yüksek), yüksek radyasyon direnci, yüksek sıcaklık dayanımı, küçük hacimli, tungsten alaşım giderek ham madde beri benimsenen kurşun, zırh ve kabukları, şarapnel baş, el bombası, av silahı, mermi savaş başlığı, kurşun geçirmez araçlar, tank tane tank, toplar, ateşli silah içeren ordu ürünleri, bileşenleri oluşturmak için, tungsten alaşım kafa şarapnel, vb Baş şarapnel baş şarapnel letalitesinin için şarapnel hızı neredeyse tamamen dayanıyordu. Baş şarapnel cephane baş şarapnel o rol için yüksek patlayıcı kabukları yerini anti-personel kullanmak için I. Dünya Savaşı'nın sona ermesinden bu yana eski olmuştur. işleyişi ve baş şarapnel kabukları arkasında ilkeleri, yüksek patlayıcı kabuk parçalanma temelde farklıdır.

Tungsten alaşım kafa şarapnel hedefe yakın bireysel mermi çok sayıda taşıdı ve sonra onları baş şarapnel kabuk yörünge boyunca devam edecek ve tek tek hedef grev izin atılır anti-personel topçu mühimmat olduğunu.

tungsten alaşım topu yüksek yoğunluklu anlamlı tungsten alaşım kafa şarapnel bileşenlerin fiziksel boyutunu azaltmak için mümkün kılar. Bu da, ağırlık dağılımının daha iyi kontrol yarar sağlar ve kontrol eden mekanizmaların duyarlılığını arttırır.

Tungsten Alaşım Başkanı Şarapnel Resimleri

tungsten alaşım kafa şarapnel baş şarapnel tungsten alaşım topu
baş şarapnel-01
baş şarapnel-02
baş şarapnel-03

Chinatungsten ihtiyaçlarınızı olarak tungsten alaşım kafa zoraki kaliteli sağlayabilir profesyonel tungsten alaşım ürünleri üreticisi ve tedarikçisi, biz çizimleri olarak baş şarapnel sağlayabilir ya da biz kesinlikle ihtiyaçlarına göre çizim sunuyoruz de olabilir.

Eğer tungsten alaşım kafa şarapnel herhangi bir ilgi var, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved