ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Askeri Özellikleri

Tungsten Alaşım Askeri Özellikleri

Tungsten Alaşım Askeri Özellikleri

Tungsten alaşım Askeri özellikleri: yüksek yoğunluklu, yüksek sıcaklık dayanımı, yüksek erime noktası (kurşun ve çelikten daha çok daha yoğun% 60 daha yoğun), mükemmel sertlik (40HRC, tungsten alaşım 26HRC ve 30HRC arasındaki çubuk), iyi korozyon direnci, üstün giyen direnci, yüksek kopma mukavemeti ( vb toksik olmayan ve çevre dostu 1200MPa ~ 1400MPa) yanı sıra, bu tungsten alaşım özellikler göstermekte, tungsten alaşımı askeri özelliklere sahiptir. Tungsten askeri özellikleri: yüksek hız, uzun vs mesafe ve iyi doğruluk, isabet

Tungsten Alaşım Askeri Uygulaması

tungsten alaşım özellikleri için olduğu gibi, bu gibi askeri silah yapmak için en iyi malzemedir: mermi, zırh delici fin, taşıyıcı, zırh ve kabukları, şarapnel baş, kurşun geçirmez araçlar, el bombası, tank panzerler, toplar uçan, (APFSDS) Sabot atarak stabilize ateşli silahlar, vb ürün askeri alanda kullandığı deside.

Nedeniyle kurşun ve seyreltilmiş uranyum çevreye zarar, tungsten alaşım ilk tercihi ve diğer malzemelere göre daha yoğun ve zor askeri silah yapmak için en iyi alternatiftir. Tungsten alaşım yüksek sıcaklıkta kendi şeklini korumak, böylece yüksek bir erime noktasına sahiptir. En önemli nokta, çevreye zarar getiremiyor, bu toksik olmayan ve çevre dostu olmasıdır.

Biz ihtiyaçlarına göre sıkı askeri savunma için tüm tungsten alaşım küpler, tungsten alaşım topları, tungsten alaşım dövme çubuk çeşitleri ve diğerleri sağlayabilir. tungsten alaşım özellikleri ve tungsten alaşım iyi özellikleri nedeniyle, birçok alanda kullanılabilir.

Tungsten Alaşım Askeri Özellikleri kullanır:

tungsten alaşım özellikleri tungsten alaşım özellikleri tungsten alaşım askeri bileşenler tungsten alaşım askeri özellikleri
tungsten alaşım uydurma
tungsten alaşım askeri uydurma
tungsten alaşım bağlantı parçaları Önümüzdeki tungsten askeri

Chinatungsten kesinlikle iyi askeri özelliklere sahip tungsten alaşım ürünleri her türlü sağlayabilir.

Eğer tungsten alaşım özellikleri tungsten alaşım askeri özelliklerinde herhangi bir ilgi var, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved