ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Askeri Pota

Tungsten Alaşım Askeri Pota

Tungsten Alaşım Crucible:

tungsten alaşım askeri potalar
Tungsten Alaşım Askeri Parçaları
Sinter kalıplama, darbe kalıplama, ve spin oluşturan: tungsten alaşım pota o ayrılabilir, tungsten alaşım ürünlerinden biridir. Simülasyon balistik gövde ekstrüde bu malzemelerin nüfuz zırh derinliği belirgin vakum ısıl işlem durumları ve daire dövme durumları yenilmişti. Bu yaygın safir kristal ve nadir toprak elementleri endüstrisinde kullanılır; Ayrıca tungsten alaşım askeri bileşenler yanı sıra olmaya askeri silah parçası üretiminde kullanılabilir.

Alaşım Askeri Kristal'i tungsten:

Gibi tungsten alaşım askeri pota yüksek erime noktasına, küçük hacimli, yüksek yoğunluklu, toksik olmayan ve çevre dostu, yüksek radyasyon direnci, mükemmel sertlik, vb tungsten alaşım pota askeri silah parçaları üretmek için en iyi malzemedir: çok iyi özelliklere sahiptir.

tungsten alaşım askeri pota
tungsten alaşım askeri donatı
Firmamız tungsten alaşım askeri Kroze ve diğer tungsten alaşım ürünleri ve birinci sınıf üretmek ekipmanları üretiminde uluslararası ileri teknolojiye sahiptir. geçen yıl gelişme olarak, şirketimizin üretim ölçeği ülkemizde ilk yer ve ön yer dünyada, ürün kalitesi elde etti yerli birinci sınıf ve uluslararası ileri düzeyde olmuştur. Biz ihtiyaçlarına göre yüksek kaliteli tungsten alaşım potası ve diğer tungsten alaşım ürünleri her türlü sağlayabilir.

Eğer askeri tungsten alaşım potada herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved