ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Zırh Piercing için Tungsten Alaşım

Zırh Piercing için Tungsten Alaşım

Tungsten alaşımlı tungsten bazlı alaşımdan bir tür (tungsten kalitesi fraksiyonu% 80, genellikle ~% 97) Ni, F, Mn, Co, Cu, Mo, Cr ve diğer ekleme yoğunluğu 16.5 ~ 19.0 gr / cm3 olarak yüksek metal elemanları. Tungsten alaşım sadece yüksek yoğunluklu, bu tür oksidasyon ve korozyon direnci, yüksek mukavemetli, yüksek sertlik, iyi süneklik, mekanik işleme performansı, termal genleşme katsayısı çok küçük ısı iletkenliği büyük katsayısı, direnç gibi mükemmel özelliklere sahip bir dizi yer alır, iyi kaynaklanabilirlik. Tungsten alaşım onun iyi özelliklere sahip gelişmiş bilim ve teknoloji, askeri ve sivil sektöründe geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir.

tungsten alaşım ana uygulama biridir tungsten alaşım zırh delici. Tungsten alaşım zırh delici penetrasyon iyi bir performansa sahiptir. Ayrıca, tüketilmiş uranyum (DU) ile karşılaştırıldığında olmayan toksisite ve olmayan radyasyon kirlilik avantajı vardır. Tungsten alaşım dünyada zırh delici için hammaddedir.

Tungsten alaşım zırh delici tungsten kalite fraksiyonu% 90 ~% 95 tungsten bazlı alaşım kullanır. Ayrıca Ni, Fe veya diğer alaşımlı madde ekler. Birkaç alaşımların tungsten içeriği% 98 ya da daha düşük% 90 kadar yüksektir. yüksek tungsten sahip tungsten esaslı alaşım Bu tür içerik son derece nüfuz iyileştirilmesi, yüksek yoğunluğa sahiptir. Ayrıca, sıkıştırma ve deformasyona karşı iyi bir dirence sahiptir ve çapı azaltılabilir anlamına gelir. de çapı azalan, aynı kuvvet son derece birim alan ve zırh delici penetrasyon kuvvet iyileştirilmesi, küçük bir alana empoze edilebilir.

Şu anda, dünya tungsten zırh delici kullanımı akar: İsrail'de, 0.87kg tungsten alaşımı 60 mermi için kullanılır. 105mm tüfek top soğuk dövme tarafından işlendikten tungsten alaşım kullanır. Fransa'da, 60 havan ve 80 havan tungsten alaşım kullanıyoruz. 2,33 kg tungsten alaşım 90mm tüfek top ve 3.78kg tungsten alaşım 105mm yivsiz tüfek için kullanılmaktadır kullanılır. 120 yivsiz tüfek 18g / cm3 yoğunluğa sahip tungsten alaşım benimsiyor.

Eğer tungsten alaşım zırh delici herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved