ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>tungsten Bullet

tungsten Bullet

tungsten mermi tungsten mermi tungsten alaşım malzemeden yapılmış ve düşman tanklarını nüfuz olabilir Penetrator Shell çekirdek olarak kullanılan kurşun uranyum mermi ile bir eşdeğer yıkıcı güce sahip ve tank kullanılan uranyum mermi bomba yerini alabilir armored.Tungsten.

Uranyum mermi Körfez Savaşı ve Balkan war.The askerler, bu zarar vereceğini nükleer silah radyoaktif jeneralize edilir kullanım uranyum mermi bomb.Uranium kanser hastası olur sonra insana çevre kirliliği ve hasara neden oldu güvenlik sorunlarını troops.Concerning ABD silah üreticisi uranyum mühimmat üretimini durdurma kararı aldı.

ABD Deniz Kuvvetleri 10 yıl içinde uranyum silah aşamalı ve yavaş yavaş toksik olmayan ve ışınımsız tungsten mermi kullanmak var. ABD uranyum silah üretimini durdurmak zorunda için sadece İngiltere tungsten mermi eşdeğer yıkıcı güce sahip olduğunu Master zararlı kanıt var weapon.They uranyum ile düzeldi dışarı böyle weapons.The UK savunma departmanı aşamalı olabilir o uranyum silahın sebep olduğu.

Yüksek yoğunlukta tungsten alaşım yeni yapısı ile yeni bir malzemedir. Bir Yüksek hıza sahiptir, germe balistik düşük, uçuş süresi, kısa yüksek doğruluk ve penetrasyon gücü ve hızlı hareket eden nesneleri çekilmiş olabilir. sert çelik çekirdek aksine, tungsten alaşımı madde güzel kopmadan kalabilme özelliğine sahiptir ve hızlı bir delme hızına sahiptir. Tungsten mermi yaygın yurtiçinde ve yurtdışında kullanılmıştır.

tungsten mermi

Eğer tungsten alaşım mermi herhangi bir ilgi var, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved