ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >> Tungsten Orta Kalibre Çekirdek

Tungsten Orta Kalibre Çekirdek

Neden tungsten Orta Caliber Core?

kısa ağır alaşım olarak da adlandırılan tungsten alaşım tungsten, ulusal savunma için yeni bir orta kalibreli çekirdek olarak kullanılır, bu tür çekirdekler yoğun metalik malzemeler oluşturmak üzere konsolide metal tozları veya partikülleri toz metallerin karışımlarından imal ve / veya kaplanmış ediliyor . Projenin ana hedefi, eğitim ve saha kullanımı için kontrollü darbe davranışı, yani kınlabilirliği, fonksiyonel, yüksek yoğunluklu, toksik olmayan küçük silah mermi geliştirilmesidir. Ön sonuçlar, metal tozlarının soğuk preslenmiş karışımları kullanılarak elde edilmiştir. Bu nedenle, benzer ya da tükenmiş uranyum üstün özellikleri kötü gerekli olan çekirdek malzemelerin bir kral fabrikasyon ve test edilecek. Tungsten malzeme harika bir yedek olmalıdır.

Tungsten Orta Kalibre Core ana imalatı Süreci

Tungsten orta kalibreli çekirdek bazı karmaşık süreçleri ile toz metalurji tekniği ile imal edilmektedir. ana üretim süreci, de-ağda, presleme sinterleme, işleme karıştırılması ve daha sonra bir ihtiyaç vb galvanik, gravür gibi, varsa kontrol yüzeyi taşımak olan ısı tungsten ortamı için uygun özellikleri elde etmek için çok gerekli olan tedavi kalibre çekirdek, uzama bu yöntemle geliştirilmiş olacaktır.

toz metalurji yaklaşımı kompozit çekirdek malzemeler tamamen geri dönüştürülebilir olmasıdır. Bağlayıcı ve yüksek yoğunluklu metal kimyasal bağlı değildir ve bağlayıcı metal yoğun bileşeni ıslak etmez. metaller kolayca basit ısı tedavileri istihdam ateşleme aralıklarında toplanan hurda geri kazanıldığı. Bu masraflı bir düşürücü, hammadde yeni ve daha az pahalı bir kaynak sağlar. Dövme en az 40HRC Bu arada, nihai çekme mukavemeti, aynı zamanda, en azından 1050Mpa için arttırılabilir daha yüksek bir sertlik ulaşmak için önemli bir işlemdir. özellikleri yüksek gerekirse, süreçlerin bazı ayarlanabilir olacaktır.

Orta Kalibre Çekirdek Avantajları Tungsten:

Tungsten orta kalibre çekirdek genellikle donanma gemileri, helikopterler, savaş uçakları ve uçaksavar toplarının yanı sıra piyade savaş araçlarında kullanılan 35 mm 20 mm, gelen öfkeleniyor, aynı zamanda her türlü yüksek kalite kapsülerin için kullanılan yanı sıra, olabilir çeşitli küçük ve orta kalibreli mermi için bağlantılar.

Chinatungsten Aşağıdaki özelliklere sahip orta kalibreli çekirdek tungsten bir parçası olarak kullanılan tungsten alaşım parçaları sunabilir:

Yüksek sertlik 40HRC dk. (Sadece 28HRC hakkında düzenli tungsten malzeme)
Mükemmel nihai çekme mukavemeti 1050MPa Min. (Sadece 900Mpa hakkında düzenli tungsten malzeme)
çevreye toksik olmayan (seyreltilmiş uranyum çekirdeğine üstün)
üstün işlenebilirlik

orta kalibreli çekirdek tungsten orta kalibreli çekirdek tungsten orta kalibreli çekirdek tungsten

Eğer tungsten orta kalibreli çekirdek ilgili başka sorularınız varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com Yada ara: 00 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved