ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Mühimmat Çekirde

Tungsten Mühimmat Çekirde

Volfram Mühimmat Çekirdek nedir?

vb nikel, bakır, demir, ve diğer metal tozu ile karıştırılmış tungsten, yüksek yoğunluklu, iyi nihai çekme mukavemeti, mükemmel işlenebilme ve çevre dostu olarak mükemmel özellikleri olarak mühimmat için müsait bir malzeme türüdür. Mühimmat mühimmat ve revolver mühimmat yarı otomatik gibi yarı otomatik mühimmat için, askeri özellikleri, özellikle yüksek yoğunluklu iyileştirmek için tungsten malzeme ile kullanılabilir, tungsten malzemesi çerçevesiz veya iki dergi aracılığıyla besleme kolaylaştırmak için yarı ağız kenarlı yapabilir . revolver mühimmat için olsa bazı revolver çerçevesiz veya yarı-çerçeveli centerfire kartuşları, genellikle ağız kenarlı kullanabilirsiniz. Bu sözde tungsten mühimmat çekirdeğidir.

Neden Tungsten Mühimmat Core Fakat Çekirdek Kurşun değil mi?

kurşun çekirdek, seyreltilmiş uranyum, tungsten mühimmat çekirdeği ile karşılaştırıldığında olumsuz yeraltı etkilemez. Kurşun içeren toprak çavdar çim büyümesini bodur, ama bitki toprağı içeren tungsten etkilenmedi. Bilim adamları ayrıca, iki metalleri içeren toprağa solucan maruz. Çalışmalar tungsten mühimmat çekirdek kullanırken anormal bir büyüme olduğunu belirtti, üreme desenler aynıydı. Ama kurşun kirlenmiş toprakta bitkiler küçüldü ve herhangi bir yavru yoktu ve öldü. Bu nedenle, bu tungsten mühimmat çekirdek tarafından kurşun çekirdekleri yerine en önemli faktördür. Ordu çevreye zarar olasılığı daha azdır mühimmat istiyor, alternatif yeraltı suyuna kirletmez ve temizleme baş ağrısı çözemez tungsten mühimmat çekirdek mühimmat çekirdekli kurşun. Çevre koruma insana daha acil ve önemli hale gelir.

Ayrıca, kurşunsuz mühimmat çekirdekleri patlayıcı performans için tasarlanmıştır; büyük bir doğruluk ve toplam kesinti tungsten bazlı mühimmat çekirdek ve kısa ve uzun mesafelerde hem de yıkıcı bir performans sağlamak için bir poli-uçlu ideal varmint mermi yapmak. Bu özellikleri ve askeri performans çekirdeklerini kurşun üstündür.

Tungsten Mühimmat Çekirdek Uygulamaları

Yukarıdaki avantajları olarak, tungsten mühimmat çekirdek olarak aşağıdaki kabul edilir:

Küçük kalibreli mühimmat
Orta kalibreli mühimmat
Lager kalibreli mühimmat
Amor delici mühimmat
Yarı-otomatik mühimmat
revolver mühimmat
Tüfek / avcılık silah mermisi
füzeler
Cannon mermi

tungsten mühimmat çekirdek tungsten mühimmat çekirdek tungsten mühimmat çekirdek

Eğer tungsten mühimmat çekirdeği ilgili başka sorularınız varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved