ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Yeşil Bullet

Tungsten Alaşım Yeşil Bullet

Çok sayıda ülke tungsten ve çeşitli kullanmış tungsten alaşım yeşil kurşun çünkü yüksek yoğunluklu bir kaç yıl için ve zırh delici mermi için güç nüfuz elde edilir.

Ordu'nun "yeşil kurşunu" var tungsten alaşımları mı? tungsten alaşım yeşil kurşun çevre dostudur mühimmat ile asker sağlamak için bir çaba Ordusu tarafından geliştirilen kurşunsuz, küçük silah mühimmatı için ortak bir terimdir. Askeri Tungsten alaşım "yeşil" kullanılan veya kurşunsuz kurşun vardır. Tungsten alaşım yeşil madde tipik haliyle, ya naylon karıştırılmaktadır tungsten de içermesi ya da kalay. Tungsten alaşımları, diğer yandan, malzeme bir araya bağlanması sağlayan yüksek sıcaklığa kadar ısıtılır; nikel, kobalt, demir ya da bakır gibi diğer metallerin, ihtiva etmektedir. tungsten alaşım yeşil mermi Ordu tesislerinin sınırlı sayıda eğitim operasyonlarında kullanılan olmasına rağmen, bu savaş alanında kullanılan olmamıştır.

tungsten alaşım yeşil kurşun 90 milyondan fazla mermi piyasaya sunulmasından bu yana, Amerika Birleşik Devletleri'nde kullanılmaktadır. Bu tungsten ve naylon ya da tungsten ve kalay karışımı kullanır. Yani mermi orijinal olarak, ancak kurşun kullanmadan aynı yoğunluk ve ateşleme özelliği verir. Volfram toksik kabul edildi. Tungsten alaşımları öncelikle askeri uygulamalarda kullanılan yoğun ağır metal kompozit malzemelerdir.

Eğer tungsten alaşım yeşil mermi herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved