ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Orta kalibresi Mühimmat

Orta kalibresi Mühimmat

Orta Kalibre Mühimmat Nedir?

Orta kalibreli mühimmat genellikle hafif zırh, malzeme ve personel hedeflerini yenmek için yeteneği ile 20mm, 25mm, 30mm ve 40mm zırh bağlama, yüksek patlayıcı, duman, aydınlatma, eğitim ve anti-personel kartuşları içerir. 20mm kartuş Karşı roket sisteminde kullanılan çok amaçlı izleyicisi vardır. 25mm talimi, yüksek patlayıcı kışkırtıcı ve zırh delici kartuşları M242 Cannon ateş edilir. Orta kalibreli mühimmat şu anda kullanımda silah platformları bağlıdır. çeşitli testler tungsten çekirdekli mermi kurşun daha güvenli olup olmadığını belirlemek için yapılmıştır. Bu nedenle, orta kalibreli mühimmat genellikle şimdi tungsten malzemeden yapılır.

Tungsten Orta Kalibre Cephane Boyutları

Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri uygulamaları, vb mücadeleyi ve eğitim mühimmat aralığını kapsar genellikle 57 mm 12.7 mm öfkeleniyor olabilir orta kalibreli mühimmat kalibreli,
orta kalibreli mühimmat aşağıdaki boyutlarda genellikle mevcuttur:

12,7 mm-top şekli
20mm-tasarım göre
25mm- tasarım göre
27mm- tasarım göre
30mm - tasarım göre
35mm- tasarım göre
40mm- tasarım göre
40mm AGL - tasarım göre
57mm- tasarım göre

Çünkü, tungsten malzemenin iyi işlenebilirlik, tungsten orta kalibre mühimmat kurşun gibi başka bir malzemeden de tamamen farklı yüksek özelliklere sahip çeşitli çizim tasarım göre farklı şekillerde işlenebilecek.

Tungsten Orta Kalibre Cephane Uygulamaları

savaş bölgeleri ve sorunlu noktaları çok uluslu misyonları orduları, donanmaları ve hava kuvvetleri yeni gereksinimleri koyuyoruz. En popüler çekirdek bugün özelliği birçok malzemeyi tungsten ama sülük yol değil. Tungsten yardım önlemek veya sonra mermi balistik verimliliği ve performansı zarar bir tüfeğin dergisi ve odasında tekrarlanan yükleme ve boşaltma, neden olabilir çekirdek hasarı için. Tungsten orta kalibreli mühimmat mevcut ve gelecekteki tehdit senaryoları tamamını kapsayan ve kara, deniz veya hava dağıtılabilir otomatik toplar, silah sistemleri ve mühimmat sunmaktadır. Ana ürün grupları, hava savunma sistemleri için onların mühimmat yanı sıra mühimmat dahil araca monteli silahlanmayı, uçak top sistemleri ve deniz silahları, kapsamaktadır. Nedeniyle bu uygulamalara, tungsten orta kalibreli mühimmat kolay kullanım, maliyet verimliliği ve operasyonel güvenilirlik sunan silah sistemleri yapar.

Tungsten Orta Kalibre Cephane Avantajları

Yüksek yoğunlukta neredeyse 18g.cm3
40 HRC dk yüksek sertlik.
1050 MPa min Mükemmel nihai çekme mukavemeti.
iyi işlenebilirlik
Üretim aşamaları azaltarak
kat alanı azaltarak
Tek kaynaktan sistem tam entegre

küçük kalibreli mühimmat

Eğer orta kalibreli mühimmat ile ilgili başka sorularınız varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved