ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Armor Piercing Fin Discarding Sabot Stabilize

Tungsten Alaşım Armor Piercing Fin Discarding Sabot Stabilize

Tungsten alaşım Armor Piercing APFSDS nedir?

tungsten alaşım zırh deliciTungsten alaşım zırh delici fin Sabot atarak stabilize (APFSDS) bir mermi gibi, patlayıcı bulundurmak ve hedef nüfuz kinetik enerji kullanır değil, mühimmat türüdür. dönem zırh delici atış her türlü için geçerlidir ancak genellikle zırh delici silah modern bir türünü gösteriyor olabilir, tungsten alaşım delici ARMO yüzgeç Atış silahlar için atarak Sabot, uzun çubuk Penetrator bir tür (LRP), ve stabilize mermi.

tungsten alaşım zırh delici prensibi o zırh kendine yol zorlamak için kütle ve hızının bir fonksiyonu olan kinetik enerji, piercing tungsten alaşım zırh kullanır. Modern KE silah KE artırır ve onun tarafından teslim edildiği üzerinde alanı en aza indirir: pratik yoğun metalleri kullanarak, hacim (küçük de olsa) merminin-is tarafından işgal ne olursa olsun kütlesini en üst düzeye nedenlerle seyreltilmiş uranyum biridir sıklıkla kullanılmaktadır, hala nispeten büyük bir kütle koruyarak küçük etki alanında kuvvet konsantre çok yüksek bir namlu hızı ile harekete edilir.

Askeri Silahların Alloy tungsten:

Yaygın tungsten alaşım mermi gibi askeri silah malzemesi olarak kullanılır Yani vb küçük hacimli, yüksek radyasyon direnci, toksik olmayan ve çevre dostu, mükemmel sertlik, yüksek erime noktası, yüksek yoğunluklu: tungsten alaşım pek çok avantajı vardır tungsten alaşım zırh ve kabukları, tungsten alaşım şarapnel baş, tungsten alaşım bombası, tungsten alaşım avcılık silah, tungsten alaşım mermi savaş başlığı, tungsten alaşım kurşun araçlar, tungsten alaşım tankı panzerler, tungsten alaşım toplar, tungsten alaşım zırh delici, ateşli silahlar, vb tungsten alaşım kinetik enerji içeri girme bileşen olarak kullanılabilir.

Chinatungsten Çevrimiçi tungsten alaşım armorpiercing fin kinetik enerji Penetrator kullanılan Sabot atarak stabilize sağlayabilir. Apart formu, biz de kesinlikle ihtiyaçlarına göre diğer tungsten alaşım askeri bileşenler sunabilir.

tungsten alaşım zırh

Eğer tungsten alaşım zırh delici herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved