ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Armor Piercing

Tungsten Alaşım Armor Piercing

Tungsten alaşım Armor Piercing nedir?

Tungsten alaşım zırh delici kabuk zırh nüfuz tasarlanmış mühimmat türüdür. 1950 1860 itibaren, zırh delici mermi tungsten önemli bir uygulama birçok savaş gemileri üzerinde taşınan kalın zırh yenmek için oldu. 1920'lerden itibaren, zırh delici silahlar tanksavar görevleri için gerekli idi.

Zırh delici Penetrator
Volfram Armor Piercing

Tungsten alaşım zırh delici kabuk zırh sayesinde kaplama boks şok dayanmak zorundadır. Bu amaç için tasarlanmış Kabuklar özellikle sertleştirilmiş ve şekillendirilmiş burun, ve çok daha küçük patlama ücretli bir çok güçlenmiş durumda var. Bazı küçük kalibreli AP mermisi HE patlama yükü yerine inert dolgu veya yangın ücret var. Modern savaş gemileri az veya hiç zırh korumasına sahip olarak AP kabuk şimdi küçük, deniz savaşı kullanılır. Ürün yüksek bir patlayıcı tanksavar (HEAT) yuvarlak daha büyük bir "ilk hit öldürmek" olasılık vardır özellikle kompozit zırh ile bir hedefe karşı, tank savaşta tercih yuvarlak kalır, çünkü yüksek namlu çıkış hızı, bir Ayrıca ISI yuvarlak daha doğru.

Tungsten alaşım zırh delici kartuşları öncelikle bir anti-madde yuvarlak olarak kullanılmak üzere, aynı zamanda küçük silah mühimmatı olarak kullanılabilir.

Tungsten Alaşım Armor Piercing Mühimmat

ön ve arka hedef plakalarının perforasyonu EEP
Volfram Armor Piercing
Tungsten alaşım zırh delici mühimmat gibi zırhlı araçlar, beton sığınaklar, tanklar ve diğer savunma gibi ağır sertleştirilmiş zırhlı hedeflere nüfuz etmek için kullanılır. silah kalibre bağlı. Bu mühimmat örneğin bakır veya alüminyum gibi, daha yumuşak bir kılıf içine yerleştirilmiş bir tungsten alaşımı veya tungsten karbür, ya da tükenmiş uranyum yapılmış bir içeri girme, oluşmaktadır. tüfek ve tabanca kalibreli mermi kadar tank tüm yol mermi ürün mühimmat uzanabilir.

Tüfek ve tabanca mermi genellikle sertleştirilmiş çelik veya tungsten bir Penetrator etrafında inşa edilir. Uçak ve tank mermi bazen tungsten alaşım çekirdek kullanın. girme kısmı şeklini korumak ve derinden mümkün hedef enerjinin mümkün olan maksimum miktarda taşımak için tasarlanmış yüksek yoğunluklu malzemeden sivri kitledir. Tüketilmiş-uranyum penetrators hedefin zırh minimal bir alana odaklanmış yoğun ısı ve enerji sonuçlanan etkisi üzerine hidrofobik ve kendiliğinden bilenen olmanın avantajı var. Bazı turlarda da kalın bir zırh nüfuz yardımcı olmak için patlayıcı veya yangın ipuçlarını kullanın. Yüksek Patlayıcı Incendiary / Armor Piercing Mühimmat bir yangın ve patlayıcı ucu ile bir tungsten karbür Penetrator birleştirir.

Zırh delici Penetrator Yapısı
Volfram Armor Piercing

Tüfek cephane genellikle geleneksel mermi, kurşun surround olur ceket benzer bir bakır ya da cupronickel ceket içindeki sertleşmiş Penetrator taşır. sert bir hedef üzerinde etkisi üzerine bakır durumda yok edilir, ancak Penetrator hareketi devam eder ve hedef nüfuz eder. Bu Tabancalar için mühimmat da geliştirilmiştir var ve tüfek mühimmatı benzer bir tasarım kullanır.

İyi bir Penetrator (yani son derece zor, sert metal) yapmak fiziksel özellikleri ateşli silahlarla kartuşun varil malzeme eşit zararlı hale geldi çünkü tüm mermi normalde Penetrator aynı malzemeden yapılmış değildir.

(a) ve (b): EEP hedef plakaları delinmesi ön ve arka; ikincil etki hedefi delikli

Chinatungsten Online sizin ihtiyacına göre tungsten alaşım askeri uydurma ürünler sağlayabilir. Eğer herhangi bir soruşturma alırsanız, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com yada ara: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved