ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Naylon Sabot Yapıları APFSDS

Naylon Sabot Yapıları APFSDS

Naylon Sabot nedir?

Bir sabot ateşleme için bir ateşli silah ve top kullanılan bir cihazdır, örneğin bir mermi gibi, bu kesin bir konumda tutulmalıdır delik çapı veya daha küçüktür.

Çoğu modern sabots, ısıya dayanıklı naylon maddeden enjeksiyon yöntemiyle üretilmiştir. Bu naylon bileşikler, 500 derece Fahrenheit sıcaklıklara dayanıklı ve merminin tabanı ve ön dört ila altı yivli parmakların bir girinti ile tek parça olarak oluşturulmuştur.

Onlar dış çapı 0,308 kalibre ve "parmaklar" bir 22 kalibrelik mermi tutun küçük naylon görünümlü ceket vardır. Bir .30 kalibrelik durumunda kıvrılmış zaman, 30-06, 30/30 ya da 308 gibi sıkı mermi tutar. (Standart .30 cal mermi yanındaki) resimde Hornady 0,224 VMAX, 55 tane mermi ve 0,22 / 0,308 sabo olduğunu. sabo 6 taneler ağırlığındadır. Şimdi 61 tane olmak üzere toplam mermi ağırlığı var, ama sabot kaygan yan silah namlusunun yiv çok az direnç sunacak.

Naylon Sabot Yapıları APFSDS

30 mm kullanılan naylon sabo zırh delici fin-stabilize yivli gun sabo mermisini ve zinde atarak. İçerik naylon sabot temizleme örgü yapılandırma ve nasıl bu kadar üzerine dökün kalıp ve tekniklerine sağlamak içerir. tez yukarıda ANSYS tarafından malzeme yapısı teknikleri kullanılan biz mermi ilgili iç ve delik dışına nasıl bilecek gunnery.Then bölünmüş ikinci kuvvet ve deney analiz etti mermi için okşamak. Bu çalışmanın tüm nasıl biz proje üzerinde naylon kullanmak için bir yol bulmaktır. araştırmak biz boşluk örgü sistemi kullanan naylon sabot daha iyi çalışmasını bulmak. Çünkü kuvvet eskisinden daha azdır. Ve diş köküne üzerine kuvvet ortalama. Ama sabot ve merminin arasındaki açıklığın yüceltme ile gelen bir sorun vardır, maksimum kuvvet değiştirilir. kuvvet daha büyük boşluk artık. Yani parametre naylon sabot kalıp etkileri yoğunluğunu dökün. Şimdi böylece kalıp dökmek ve geliştirmek ile talebi uygun artırabilir. uygulanan yeni şeyler, merminin ağırlığı az olduğundan 1350m / daha s kadar, hızıdır.

naylon sabot yapıları APFSDS naylon sabot yapıları APFSDS

Naylon Sabot Yapıların için tungsten alaşım Rod APFSDS

Tungsten alaşım dövme çubuk askeri savunma yaygın olarak kullanılabilir. Böyle bir naylon sabot yapıları APFSDS, mermi, zırh delici mermi, tüfek mermi, keskin nişancı tüfeği delici ve daha fazlası gibi.

Özellikleri:
dövme, UTS ve Sertlik sonra normal tungsten alaşımlı çubuk büyük ölçüde artırılacak
Genel çubuğun UTS 920MPa, 25HRC, ama sıcak dövme sonrasında, UTS 1,200MPa, 35HRC, hatta 1,400MPa, 40HRC ulaşmak olabilir
yüksek UTS ve sertlik dışında, aynı zamanda diğer yönü gibi birçok iyi özellikleri gösterir:
Yüksek yoğunlukta
yüksek süneklik
Yüksek sıcaklık dayanımı
Yüksek erime noktası

tungsten dövme çubuk tungsten dövme çubuk

Terminal hassas mermi için tungsten alaşım dövme çubuk ilgili başka sorularınız varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com Yada ara: 00 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved