ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Savunmalar

Tungsten Alaşım Savunmalar

Tungsten Alaşım Savunma Teknolojisi

Tungsten alaşım savunma Ince duvarlı güdümlü füzeler alanında teknoloji mermi tungsten alaşım savunma dışında bir baraj yapmak için mühimmat off standı ejeksiyon etkili load.The fonksiyonunun 500 gram tutmak için 700 gram ağırlığında, ancak belirgin onların kinetik enerjisini artırmak için değil veriyor . Nitriye lif ateş mühimmat ve yüksek yoğunluklu karbon çeliği mühimmat kartuş 1050metre / sn ilk hız ile mermi endows.

Tungsten alaşım savunma ile ilgili bazı Ayrıntılı Resimler

tungsten alaşım mermi tungsten alaşım mermiTungsten alaşım girme kısmı
Tungsten alaşım girme kısmı Tungsten alaşım girme kısmıTungsten alaşım girme kısmı
tungsten alaşım mermitungsten alaşım mermi

Aşağıdaki Tungsten Askeri Uygulama Basınç Dağılımı Model Resimleri mı:

Basınç Dağılımı - Model Basınç Dağılımı - Model
Tungsten Askeri Uygulama- Modeli Basınç Dağılımı 1: 0 °, 6 ° Tungsten Askeri Uygulama- Modeli Basınç Dağılımı 2: 0 °, 4 °

Silah Çeşitleri Askeri Uygulama Volfram:

  • Silahlı uçağı tarafından taşınan GNU-44 Viper Strike füze, güçlü şarapnel üretmek için tungsten kol vardır.
  • ABD ve Kraliyet Donanması gemileri konuşlanmış 130-yuvarlak saniyede Phalanx füze mitralyöz silah, aslen DU yuvarlar kullanılmaktadır. Bu çevresel nedenlerle, tungsten alaşımı ile değiştirilmiştir.
  • 120mm tanksavar mermi eğitim DU alternatif olarak tungsten askeri uygulamasını kullanın. Yani gemide, M2 / M3 Bradley savaş aracı 25mm tanksavar mermi yok.
  • Zırh pirecing 0,308 M993 tüfek mermi.
  • 120mm M1028 anti-personel yuvarlak, Abrams tankı ile ateş etti. Bu temelde 1100 tungsten topları, büyük bir inç her 3/8 yüklü dev bir fişek var.
  • Yoğun Asal Metal Patlayıcılar, ABD ve İsrail tarafından kullanılan "odaklı öldürücü" mühimmat. Tungsten askeri uygulama tungsten tozu yapılmış mikro şarapnel içerir.
  • Apache helikopterleri tarafından ateş bazı 70mm roketler, tungsten askeri uygulama flechett serbest

Biz tungsten alaşım ve askeri uygulama ürünlerinin yüksek yoğunluklu güvence bilimsel araştırma ve ulusal savunma sanayiinin üretiminde kullanmak sağlar. Bizim üretim kapasitesi, ürün kalitesi ve piyasa rekabet yeteneğini artırmak için yurtiçi ve yurtdışı gelişmiş tungsen askeri uygulama ve kontrol ekipmanları tanıttı. Biz bağımsız fikri mülkiyet, yüksek yoğunluklu tungsten alaşım savunma ve çimentolu karbür iki dizi tungsten alaşım savunma ürün var. Bizim tungsten alaşım savunma ürünleri yaygın malzeme, yağ ve ulusal tungsten alaşım savunma sanayiini bina, makine, elektronik, madencilik kullanılır. Biz mükemmel hizmet ve rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli tungsten alaşım savunma ürün ve tungsten askeri uygulanmasını sağlamak için çalışıyoruz. Tungsten alaşım savunma ürün ve firmamız tungsten askeri uygulama yurtiçinde ve yurtdışında hem de iyi bir üne sahiptir.

Bizim yüksek yoğunluklu tungsten alaşım ürünleri çubuk (çap Φ5-Φ300mm, length≤1000mm), tungsten topu (Φ2.0-Φ100mm), tungsten blok, tungsten sütun, elektrot, koruyucu plaka bloğu, balıkçılık ağ kurşunu ağırlığında ve diğer tungsten içerir özel şekil ürünleri. Bizim yüksek yoğunluklu tungsten alaşım savunma ürünlerinin yoğunluğu 18.7g / cm3 daha az. bize sunduğu tungsten alaşım savunma ürünleri ve tungsten askeri uygulama niteliklidir.

Tungsten Alaşım Bullet

Askeri için tungsten alaşım Küp

tungsten alaşım mermi

Askeri Savunma Tungsten Alaşım

Eğer tungsten alaşım ürünleri herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved