ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Denizaltı Karşı

Tungsten Alaşım Denizaltı Karşı

Tungsten alaşım denizaltı karşı ağırlık bu ağırlık dağılımına katkıda bulunmak ve kontrol mekanizmasının duyarlılığını artırmak, böylece yüksek yoğunluklu Karşı boyutunu azaltabilirsiniz. ağır eşya, küçük bir alana koymak gerektiğinde, tungsten alaşım en iyi ideal malzemelerdir. Denizaltı denge onun olmayan toksisite ve çevrenin korunması için zehirli ve tehlikeli olan bu ürünler değiştirir. çeliğe kıyasla, tungsten yüksek sertlik ve yoğunluğa sahiptir. % 30 oranında aynı tür tungsten alaşım kurşun ürünleri. Aksi takdirde, kurşun ile karşılaştırıldığında, tungsten alaşım denizaltı Karşı ağırlık hangi aynı hacimde iki tarafından kurşun daha ağırdır vardır. Tungsten alaşım zordur ve kararlı kimyasal özelliği vardır. Bu şekli ve yapısı, uzun bir süre boyunca muhafaza edilebilir.

Bu denizaltı daldırma gerçekleştirmek, böylece denizaltı karşı ağırlık kesin büyüklüğü ulaşması gerekir. hangi ağırlık denizaltı ile birleştirir ve haznede su denizaltı yerinden daha hafif olduğunda denizaltı daldırın olamaz. Yani denge ihtiyaçları denizaltı dibinde kurulacak. Tungsten alaşım denizaltı denge denizaltı ağırlığını artırmak için kullanılır.

Tungsten alaşım denizaltı denge denizaltı deplasman temelinde yapılabilir. o yüklü olduğunda denge genellikle demonte edilemez. Bazen, denizaltı farklı derinlikte dalış olabilir. Tungsten alaşım denizaltı denge derinliği açısından kendi kendini eklenebilir. Dahası, Tungsten alaşımlı denizaltı karşı ağırlık denizaltı talebi doğrultusunda yapılabilir.

Eğer tungsten alaşım denizaltı karşıt herhangi bir ilgi var, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved