ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Uzun Rod Mermi

Tungsten Alaşım Uzun Rod Mermi

bir tungsten alaşım uzun çubuk mermi Bir kuvvet tatbiki ile alan (boş ya da değil) atılan bir amacıdır. (Örneğin bir atılmış beyzbol) uzayda hareket herhangi bir nesne, bir merminin, olarak adlandırılan olabilir rağmen terim daha yaygın bir değişiyordu silah anlamına gelir. Hareket matematiksel denklemler mermi yörünge analiz etmek için kullanılır.

Uzun çubuk mermi malzemesi D17.6 tungsten alaşım, bir olarak tarif D17.6 tungsten alaşım Asderson Etal zaman çözülmüş penetrasyon deneylerinde de kullanılan ortam yoğunluğu 17.6g / cm3 ve Brinell sertlik numarası 406., kompozisyon% 92.5 w, 4.85% Ni,% 2.4 Fe,% 0.25 Co ile sinterlenmiş alaşım.

Tungsten alaşım uzun çubuk mermi hızının geniş bir aralığında başlangıç çarpma hızı saniyede birkaç kilometre saniyede onlarca metre arasında değişen bir aralıkta değişiklik anlamına gelir. çarpma hızı, tungsten alaşımlı çubuk deforme eder burun düşüktür ve hatta hız yüksek aldığında körelmiş olup, burun aşındırır ve ne zaman tungsten alaşım uzun merminin tüketimine neden başarısız olduğunda tungsten alaşım uzun çubuklar sert durumunu korumak hız nedeniyle anlık yüksek basınç çok yüksektir. Yani, yüksek hızda düşük hızından, mermi noneroziv çubuklar ve erozyon çubuklar deforme, sert çubuklar uğrar.

tungsten alaşım uzun çubuk mermi

Tungsten Alaşım Uzun Rod Mermi için tungsten alaşım Swaging Rod

dövme, nihai çekme mukavemeti ve sertlik sonra normal tungsten alaşımlı çubuk büyük ölçüde artar olacaktır. Genel tungsten alaşım çubuk nihai çekme mukavemeti 920 MPa, sertlik 25HRC olduğunu. Ancak, sıcak dövme sonra, nihai çekme mukavemeti 1200 Mpa ulaşabilir, sertlik 35HRC olduğunu. Hatta 1400 MPa, 40HRC de kontrol edebilecek. çubuğun Bu tür ana ürünlerinden biridir. Genellikle ürün, bu tür bir bileşim% 92.5 WNiFe olup.

Tungsten Alaşım Swaging Rod Ana Özellikler:
* Yüksek yoğunluklu
* Yüksek erime noktası
* Küçük hacimli
* Mükemmel sertlik
* Yüksek sıcaklık dayanımı
* Üstün giyen direnç
* Yüksek nihai çekme mukavemeti
* Yüksek süneklik

tungsten alaşım uzun çubuk mermi tungsten alaşım dövme çubuk

Uzun çubuk merminin için tungsten alaşım dövme çubuk ilgili başka sorularınız varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com Yada ara: 00 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved