ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım ve Tükenmiş Uranyum

Tungsten Alaşım ve Tükenmiş Uranyum

Tungsten alaşım zırh delici zırh nüfuz ve hedef yok savaş başlığı kinetik enerjiye dayanır. Ayrıca çürümüş uranyum mühimmat veya tüketim uranyum mühimmat olarak adlandırılan uranyum (DU) mühimmat, nükleer güç istasyonunun nükleer atık gelen seyreltilmiş uranyum yapılır savaş başlığı bir türüdür.

Thoss malzemeler kinetik enerji Penetrator için hammaddedir. DU iyi yörünge vardır ve nüfuz sırasında kendini netlik üretebilir. Birisi kendiliğinden bilenen nüfuz başında kesme mukavemeti adyabatlar için DU duyarlılığına neden olduğu kanısındadır. Bununla birlikte, tungsten alaşımı kesin bir alana kesme mukavemetini sınırlar yeteneğine sahip değildir. Bunun için, savaş başlığı delici başında mantar şekline çarptı ve penetrasyon derinliğini azalır.

DU tozu, mücadele oyunculuk ya da eğitim kullanılan doğal çevreye, yayılır iken. Aksi takdirde, DU kimyasal toksisiteye sahiptir ve aynı zamanda radyoaktif maddedir ağır metallerin bir türüdür. Tungsten alaşım kalmaz, aynı zamanda DU kıyasla olmayan toksisite ve olmayan radyasyon kirlilik avantajlara sahiptir, penetrasyon iyi bir performansa sahiptir. çevre koruma, tungsten alaşım zırh delici üreticisinden dikkatini neden oldu.

Eğer tungsten alaşım zırh delici herhangi bir ilgi var, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved