ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Orta ve Büyük kalibresi Mühimmat

Tungsten Alaşım Orta ve Büyük kalibresi Mühimmat

APFSDS için tungsten alaşım

tungsten alaşım APFSDS zırh delici, fin, tungsten alaşım olabilir çok ulaşır atarak sabots, bu 25mm, 30mm, 40mm, 76mm, 90mm, 105mm, 120mm, 125mm ... 17.5 nominal yoğunluğuna bağlı dahil büyük kalibreler orta aralığında mevcuttur, stabilize yüksek gerilme ve mukavemet yukarıda -1,600MPa ve değerleri verim - kadar performanslar karşılamak için uzama ve darbe çok yüksek seviyesini korurken: 2.500 m / s hız
35 uzunluk / çap oranı
özellikle orta kalibre 100,000 hızlanma

tungsten alaşım kumpas

Orta ve Büyük kalibresi Mühimmat

orta ve büyük kalibreli mühimmat Tungstenden elde edilir. Bu son derece yoğun, ağır metal yaklaşık 1.7 kat kurşun daha ağırdır ve çeliğe göre deforme olması çok daha zordur. Bu zırh delici kullanım için mükemmeldir. Çünkü Tungsten harika özellikleri ve gücü, sentetik, metalik hedeflere derinliklerine delici için çok yararlıdır.

Tungsten alaşım o zırh nüfuz zaman orta ve büyük kalibreli mühimmat, sıkıştırma direnci olan ve olmayan çekme özelliklerine sahip zırh delici, neredeyse hiçbir deformasyon meydana gelen ve form fragmanı killability ve yanma etkisini artırmak, zırh plakaları sayesinde delme sonra, yanında zırh daha vardır malzemeden yapılmış -piercing. AP kabuk şimdi küçük, modern savaş gemileri az veya hiç zırh korumasına sahip olarak, deniz savaşta kullanılan, ancak yüksek bir anti-tank daha büyük bir "ilk hit öldürmek" olasılık (olduğu gibi o, tank savaşta tercih yuvarlak kalır özellikle, çünkü, yüksek namlu çıkış hızı kompozit zırh ile bir hedefe karşı ISI) yuvarlak, aynı zamanda bir HEAT yuvarlak daha doğrudur. Tungsten alaşım orta ve büyük kalibreli bu tür silah kalibre bağlı olarak balistik yelek, araç zırh, beton, tank ve diğer savunma gibi zırhlı hedefler sertleşmiş nüfuz etmek için kullanılır. Zırh delici mühimmat örneğin bakır veya alüminyum gibi, daha yumuşak bir kılıflar içerisinde muhafaza sertleştirilmiş çelik, tungsten karbür, ya da tükenmiş uranyum yapılmış bir içeri girme oluşur.

tungsten alaşım kumpas

 

Eğer tungsten alaşım mühimmatı ilgili başka sorularınız varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com Yada ara: 00 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved