ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Fragment

Tungsten Alaşım Fragment

Tungsten alaşım Fragment Nedir?

Tungsten alaşım fragmanı Askeri purposes.It kontrolü için kullanılabilir harici veya durum ya da kasanın içine yerleştirilen bir iç kovanın duvarının iç yüzeylerinin her iki oluklar temin dahil edilmiştir. oluklar vaka parçaları oluşturan oluklar boyunca kırık neden stres konsantrasyonları oluşturmak. bu cihazlar oluşturmak için yeteneğini göstermiştir olsa da, çeşitli nedenlerden dolayı tamamen tatmin edici değildir. Bu yaygın askeri savunma kullanılabilir.

tamamlayıcı savaş başlığı ve füze yapısına tungsten alaşımı parçalanma kontrol uyarılması için bir önceki yaklaşım kombine savaş başlığı ve füze yapısında fragmanları veya mermi tanımlamak için yapının dış ya da iç duvar yüzeyleri, ya ilgili yivler dahil etmek olmuştur. Patlayıcılar oluklar yakınında monte edilir. patlayıcı patlatıldı zaman, oluklar yapı tungsten parçaları oluşturan, oluklar boyunca kırılma neden stres konsantrasyonları oluşturmak.

Yine bir başka yaklaşım doğal olarak parçalamadan çift duvarlı (ve kombinasyon doğal parçalanan ve duvar attı) savaş başlığı. savaş başlığı bu tür doğal savaş başlıkları parçalanan tek duvarın üzerinden bir iyileşme biraz temin ederken, mevcut çift duvar tasarımları genellikle sıkı çevresel toleranslar ile birlikte duvarları çiftleşmeye termal klima üretim yöntemleri gerektirir. Biz sizin ihtiyacına göre farklı boyut tungsten alaşım fragmanı sağlayabilir, tungsten fragmanı lider ürünlerinden biridir.

tungsten alaşım küre girme kısmı

Eğer askeri savunma kullanılan tungsten alaşım fragmanı ve diğer ürünlerde herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com Yada ara: 00 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved