ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Fin Stabilize Çekirdek

Tungsten Fin Stabilize Çekirdek

Tungsten Fin Ne Çekirdek Stabilize nedir?

savaş bölgeleri ve sorunlu noktaları çok uluslu misyonları orduları, donanmaları ve hava kuvvetleri yeni gereksinimleri koyuyoruz. Tungsten fin çekirdek gibi sertlik, mevcut ve gelecekteki tehdit senaryoları tamamını kapsayan ve kara, deniz veya hava dağıtılabilir otomatik toplar, silah sistemleri ve mühimmat üzerinde önemli bir rol oynamaya nihai çekme mukavemeti gibi yüksek özelliklere sahip bulunmaktadır stabilize. Bu nedenle, tungsten delici yüzgeci ile iyi bir seçim stabilize ve kinetik enerji ile sadece hedef nüfuz olduğunu.

Tungsten Fin Çekirdek Avantajları Stabilize

Bu yuvarlak sabit bir türüdür bir sabo kapsüllü mermi gövdesinin oluşan perküsyon astarlanmış yuvarlak çelik kartuş davaya kıvrılmış. mermi bode Al camda basıldığında bir tungsten içeri girme oluşur, izleyici pelet preslenmiş ile yüzgeçleri üzerinde vida tipi naylon Sabot atarak segmente ve polietilen bir burun kapağı üzerinde bastırdı. aşağıdaki gibi Bu nedenle, yüksek özellikler tungsten fin stabilize çekirdek için gereklidir:

Yüksek sertlik 40HRC dk. (Sadece 28HRC hakkında düzenli tungsten malzeme)
Mükemmel nihai çekme mukavemeti 1050MPa Min. (Sadece 900Mpa hakkında düzenli tungsten malzeme)
çevreye toksik olmayan (seyreltilmiş uranyum çekirdeğine üstün)
üstün işlenebilirlik

Tungsten Orta Kalibre Core ana imalatı Süreci

Tungsten fin çekirdek toz metalurji tekniği ile imal edilmektedir stabilize, özellikle vb sertlik, nihai çekme mukavemeti, verim gücü, uzama gibi, daha yüksek bir özellik gerekli olup olmadığını, de-ağda, presleme, sinterleme, işleme, karıştırma işlenmiş imalatı sıcak dövme ve işleme, ısıl işlem, bu gelişmiş olabilir. Ayrıca iyi bir machinaility sahiptir ve gerekli çekirdeğin farklı boyutu şekli olabilir gibi, tungsten fin stabilize çekirdek çok daha rekabetçi hale özelleştirilmiş.

 tungsten fin çekirdek stabilize  tungsten fin çekirdek stabilize  tungsten fin çekirdek stabilize

Eğer tungsten fin hakkında başka sorularınız çekirdek stabilize varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com Yada ara: 00 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved