ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Uçan Taşıyıcı

Tungsten Alaşım Uçan Taşıyıcı

Tungsten Alaşım Özellikleri

Tungsten alaşım çok iyi özelliklere sahiptir gibi: (çok çeliğinden daha yüksek ve kurşun daha% 60 daha yüksek) yüksek yoğunluklu, küçük hacimli, yüksek sıcaklık dayanımı, highcorrosion direnci, düşük buhar basıncı mükemmel sertlik (çeliğe göre daha zor), toksik olmayan ve çevre dostu.

tungsten alaşım özellikleri olarak, tungsten alaşımı yaygın yapımında kullanılan tungsten alaşım uçan taşıyıcı. Çünkü yüksek sıcaklığa onun büyük sertlik ve direnç, tungsten alaşım uygulamalarının kullanımı giderek 1940 yılından bu yana artmaktadır. Tungsten alaşım küçük kapasiteli yüksek yoğunluğa sahiptir, bu nedenle karşı ağırlık olarak kullanılmak üzere en iyi malzemedir; tungsten ağır alaşım karşı ağırlık olarak kullanılmak üzere en iyi seçimdir. kurşun ile karşılaştırıldığında, tungsten küçük hacme sahip, bu yüzden Tungsten direniş taşıyıcı daha hızlı ilerlemeye yapacak kurşun, daha küçüktür. Tungsten alaşım taşıyıcı karşı ağırlıklar boyutu ve şekli değişir.

Tungsten Alaşım Uçan Taşıyıcı

Tungsten alaşım aşınma direnci, mükemmel sertlik özelliklerini, yani taşıyıcı uçan uçan ve düşen zaman, tungsten alaşım malzemeden yapılmış taşıyıcı uçan ayak vardır.

Çevre kötü olduğunda uçan taşıyıcı acil iniş, bu zemin seçim yaptığında tungsten alaşım, uçan taşıyıcı ayakkabı yapmak için iyi bir korozyon direnci bir avantajdır, tungsten uçan taşıyıcı ayakkabı korozyon olamaz.

sürgülü zaman uçan taşıyıcı iniş ve hız, sürtünme çok büyük o kadar hızlı ve o uçan taşıyıcı ayakkabı olabilir dayanıklı, bu sorunları ısı çok üretmek ve güvenli bir şekilde uçan taşıyıcı arazi tutabilir.

Biz taşıyıcı uçan kullanılan tungsten ağır alaşımlı malzemelerin çeşitli sağlayabilir, yanı sıra, aynı zamanda kendi ihtiyacınıza göre diğer tungsten alaşım ürünleri teklif edebilir tungsten alaşım 20 yılı aşkın deneyime sahiptir Chinatungsten.

Tungsten Alaşım Uçan Taşıyıcı Resimleri

uçan taşıyıcı tungsten uçan taşıyıcı tungsten uçan taşıyıcı tungsten uçan taşıyıcı
uçan Taşıyıcı-01
uçan Taşıyıcır-02
uçan Taşıyıcı-03
uçan Taşıyıcı-04

Tungsten alaşım yaygın taşıyıcı uçan kullanılan, Chinatungsten tungsten alaşım uçan taşıyıcı yanı sıra profesyonel bir tungsten alaşım ürünleri üreticisi ve tedarikçisi, biz de kendi ihtiyacınıza göre diğer tungsten alaşım ürünleri sağlayabilir.

Eğer tungsten alaşım uçan taşıyıcı herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved