ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Zırh Delici Discarding Sabot

Tungsten Alaşım Zırh Delici Discarding Sabot

Zırh Delici Discarding Sabot

Sabot atarak Zırh delici (APDS) zırhlı hedeflere saldırmak için bir tabancadan ateş kinetik enerji mermi türüdür. Tungsten APDS mermi sabo var olan ve yaygın olarak büyük kalibreli tankı silah kullanıldı, ama şimdi bu tür silahlar zırh delici fin-stabilize atarak sabo (APFSDS) mermi yerini edilmiştir. Ancak, APDS mermi hala yaygın olarak küçük veya orta çaplı silah sistemleri kullanılmaktadır. Belirli bir kalibre için, mühimmat bu tür etkin bir şekilde ateş kıyasla, bir silahın zırh penetrasyonunu iki katına çıkarabilir zırh delici (AP), AP - şapkalı (APC), veya APC + balistik başlık (apcbc) mermiler. Saboted hafif zırh delici kavramı küçük silah kalibreler için bu teknolojiyi uygular.

tungsten alaşımı Zırh delici atma sabot alt merminin (APDS hafif alaşımdan (alüminyum-magnezyum alaşımı) balistik kapağı olan yüksek mukavemetli bir kılıf (çelik) içine kapatılmış bir nüfuz kapaklı tungsten alaşımı yüksek yoğunluklu çekirdeğe sahiptir. Modern küçük / orta kalibre APDS mermiler için, çekirdek kılıflı değildir ve balistik ve delici kapaklar. bir izleyici element bu küçük için dış kılıfın bir parçası olan büyük kalibreli silahlar için, APDS alt mermi eklenebilir birleştirilir / orta kalibre silah bu içi boş bir kavite içinde yer alan ya da bağlı olduğu, iç tabanı. çoğu modern APDS mermiler, temel bileşenin tungstendir. yüksek mukavemetli darbeye dayanıklı tungsten alaşımları kullanılır alaşımlı veya kobalt / bakirli sinterlenmiş , demir ya da nikel.

Sabot atarak tungsten zırh delici

 

Sabot Sil Tungsten alaşımlı askeri-küreler

Bir büyük kalibreli APDS ateş ve zaman hala delik içinde, gerileme kuvvetleri kısmen ama, sabot gelen alt mermiyi açma ileri yaprakları kesme sırasında hala pota içinde katı tutarak. Gaz basıncı jiroskopik kuvvetlerinin alt mermi arka kısmını tutma pimleri kilit açma geciktirmek için kullanılır. Bir kez varil dışında, iğne, merkezleme bant ve ön yaprakları serbest veya mermi dönüş tarafından atılan, aerodinamik sürtünme pot / baz ünitesi kaldırır. Bir APDS alt mermi bantları sürüş gerektirmez ve çekirdek çok daha aerodinamik merminin şekil seçilebilir, baz ve ogive bölgesinde desteklenir gibi. Bu, alt-mermiler 'yüksek kesit yoğunluğu ile kombinasyon halinde, elde edilen alt merminin ölçüde APCR göre aerodinamik sürükleme, indirgenmiş verir

artan çarpma hızı izin vermek için, daha güçlü bir delici malzeme gerekiyordu. seçilen yeni içeri girme malzemesi nedeniyle daha fazla güç ve daha yüksek bir hız çarpma sırasında oluşturulan büyük şok ve basınca dayanıklı olan yeteneği, alaşım (WHA) tungsten edildi. WHA yoğunluğu çeliğin iki katı olduğunu gibi, böyle bir atış yeterli namlu hızına hızlandırılacaktır tam delik de çok ağır oldu.

tungsten alaşım zırh

Eğer tungsten alaşım zırh delici herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved