ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Swaging Çubuk İşleme

Tungsten Alaşım Swaging Çubuk İşleme

Tungsten alaşım Swaging Rod Kısa Tanıtım

Tungsten alaşım dövme çubuk kalsinasyon ile tungsten alaşımı çubuğunun yapılır. işlemede kullanılan normal yöntem dövme ve sinterleme, ekstrüzyon vardır. kalsinasyon sonra, tungsten alaşım dövme çubuk yüksek süneklik, tokluk ve tungsten alaşım çubuk daha çekme gücü vardır, bu nedenle uzun süre kullanılabilir. Tungsten alaşım dövme çubuk yaygın vb tüfek Penetrator, su çulluğu, sanayi yanı sıra tüfek mermi, zırh delici olarak askeri alanlarda kullanılır
tungsten alaşım dövme çubuk Avantajları: düşük maliyetli, kolay kullanım, uygun işleme ayarlama ve kontrol, sert, daha dayanıklı, mükemmel sertlik (40HRC, tungsten alaşım 26HRC ve 30HRC arasındaki çubuk), yüksek kopma mukavemeti (1200MPa ~ 1400MPa), vb

Tungsten Alaşım Swaging Çubuk İşleme:

İlk olarak, bir araya vb Ni, Fe, Cu, ve diğer elemanların tungsten tozunu ısıtma fırınında özel olarak tasarlanmış bir kalıp içine koyun. belirli bir sıcaklığa kadar ısıtın ve belirli bir süre boyunca, biz tungsten alaşım çubuk alabilirsiniz.

İkinci olarak, tungsten alaşımı çubuğu etrafına i600 ° C'de bir saat ısıtıldı üç çeyrek destekleyen geçici destek çubuğu aktarın. elektrikle ısıtılan tüp fırında, tungsten alaşımlı çubuk, hidrojen gazı ile, bu sıcaklıkta oksidasyon korunmaktadır. Tungsten alaşım çubuklar yaklaşık 1600 ° C'ye kadar ısıtılır. Daha sonra, bir elektrik fırınında bir hidrojen gazı atmosferi ile tungsten alaşımı hızlı dövme makinesi boyunca geçirilir. Bu işlemde çubuğun çapı 10 oranında azaltılır. Tungsten alaşım çubuklar daha sonra fırında re-ısıtıldı ve sıcak dövme sonraki çifti yine yüzde 10 oranında çapını azaltacak olan ölür için hazırdır.

Üçüncü olarak, işleme. Tungsten alaşım keskin kenar araçları tarafından işlenebilir olamaz ki zor, ama yüksek sıcaklık çekiç veya soğuk taşlama ile arzu şekiller halinde getirilebilir.

Tungsten Alaşım Askeri Road Resimleri:

tungsten alaşımlı çubuk tungsten alaşım askeri yol tungsten alaşım dövme çubuk
Tungsten Alaşım Rod-01
Tungsten Alaşım Military Road
Tungsten Alaşım Rod-02

Chinatungsten 20 yıldan fazla deneyime sahip profesyonel bir tungsten alaşımlı çubuk üreticisi ve tedarikçisi, bu yüzden kesinlikle kendi ihtiyacınıza göre çubuklar her türlü sağlayabilir.

Eğer tungsten alaşım çubuk herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Tungsten Ağır Alaşım Sınıflar |Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved