ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Tungsten Alaşım Golf Kulübü

Tungsten Alaşım Golf Kulübü

Golf kulüpleri tipik olarak titan veya çelikten oluşur ve her iki döküm veya forged.Chinatungsten Sistemde daha ağır sunabilir tungsten alaşım golf kulübü çok daha ağır olduğunu kafası.

golf sopası
Tungsten Alaşım Golf Kulübü
19.5 özgül ağırlığa sahip tungsten (W), kabaca çeliğe göre 2.5 kat daha ağırdır ve titanyum biraz daha 4 kat daha ağırdır. Bu malzeme uzun bir süre için filament uygulamalar için bilinmektedir. Ancak, tungsten alaşımı, golf kulüp için, öncelikle ve / veya çevre tasarımı için, daha düşük ve / veya daha derin bir ağırlık merkezinin kaydırılması için ağırlık olarak kullanılır. metal, aynı zamanda, golf topu için ya iç ya da kapağının altında kompozit tabaka için bir toz olarak kullanılır.

Sayısız teknikler daha iyi performans elde etmek için ağırlıklandırma tungsten alaşım golf kulübü başkanları için kullanılmıştır. Ürün kafaları, ağırlıkları düşük ağırlık merkezi için tabanın de bağlanmıştır. Genellikle ürün başının ağırlığını değişebilir ve ürünün performansını artırmak için her titanyum kulüp başkanı vücudun tabanda tungsten alaşım vidasını kullanın.

tungsten alaşımı, golf takım başlığı daha çok tercihen 2.25 ve 2.50 inç 2.0 inç 3.0 inç arasında değişen uzunluk ve en çok tercihen 2.4 inç vardır. Ürün kafası 1.25 inç, daha tercihen 1.35 inç, en çok tercihen 1.50 inç ve 1.42 inç 1.75 inç arasında değişen bir yüksekliğe sahiptir.

golf sopası
Tungsten Alaşım Golf Kulübü

Tungsten Alaşım Golf Ağırlıkları Sunuyoruz

Chinatungsten Çevrimiçi parça ve golf kulüpleri için vidalar çeşitli dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için tungsten ağır alaşım karşı ağırlıklar sunmak ve çubuk, şerit, bloğun, bar, yüzük ve diğer fabrikasyon parçalar şeklinde olabilir. Satış ekibimiz mükemmel müşteri hizmeti aracılığıyla sizlere hizmet ve tungsten alaşım golf kulübü ürünler yüksek kalite güvence adamıştır.

Eğer tungsten alaşım golf kulübü hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz sales@chinatungsten.com Yada ara: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.
İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved