ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Dalış Tungsten Ağırlık

Dalış Tungsten Ağırlık

dalış tungsten ağırlığı
Dalış tungsten ağırlığı

Dalış tungsten Ağırlık nedir?

Dalış tungsten ağırlığı Böyle dalış elbisesi ve dalış silindir gibi diğer dalış ekipmanları, kaldırma kuvveti karşı hareket etmek için kullanılır. dalıcı, varsayılan olarak negatif yüzer şekilde ağırlıklı ve daha sonra gereken şekilde ve nötr ya da pozitif kaldırma kuvveti elde etmek için kendi denge yelekleridir (BCD) hava miktarını ayarlamak gerekir. Güvenli ağırlık kemeri veya kilo koşum herhangi bir dalgıç için çok önemli bir güvenlik öğedir. Bu sizin ağırlıkları damla ama normal dalış faaliyetleri sırasında gevşek gelip yeterli kilitli sağlayan, herhangi bir acil durumda anında serbest bırakmak mümkün olmalıdır.

Kurşun Dalış Ağırlık VS Dalış Ağırlık Volfram?

Bir kemer ile kullanılan en yaygın dalış ağırlık kemerinin üzerine dişli onları iki yuvalı düz, dikdörtgen kurşun bloktan oluşuyor. Bu bloklar korozyon direncinin daha da arttırır plastik üzere kaplanabilir. Bu ağırlıklar genellikle wetsuits daha az aşındırıcı olarak pazarlanmaktadır. ağırlıklar metal veya plastik kemer sürgü kullanımı ile bbing gelen kısıtlı olabilir.
scuba diving tungsten ağırlığı
Dalış Tungsten Ağırlık

Ancak, kurşun ABD Hükümetinin Top-100 Tehlikeli Maddeler Öncelik Listesinde ikinci sırada yer almaktadır. ABD Çevre Koruma Ajansı, toksik kimyasal olarak öne listelenir ve hava, toprak, su ve bitki örtüsü konsantrasyonları için çok kısıtlayıcı eşik sınırlarını belirledi. Kurşun kurşunsuz benzin, boya ve işyerlerinde genel maruz sıkı sınırlamalar altında. Bu Listesi'ne göre, kurşun maruziyetinin için toksisite ve potansiyeli nedeniyle ikinci "insan sağlığı için en önemli potansiyel tehdit", oluşturmaktadır.

talebi toksik olduğu, dalış, tungsten ağırlığı dalış kurşun ağırlık değişimi için uygundur. O kurşun daha da yüksek bir yoğunluğa sahiptir. Bununla birlikte, son derece yüksek bir erime sıcaklığına, bir şekle kalıplama, tungsten, karmaşık ve maliyeti yüksektir. Yine de, tungsten dalış ağırlığı sinterleme adı verilen bir işlemle katı halinde oluşturulabilmektedir. tungsten ve diğer metal tozları şekle preslenmiş ve özel bir fırında bağlı yerdir. Ve dalış tungsten ağırlık kurşun dalış ağırlığı daha zor, bu yüzden kurşun ağırlık daha uzun bir servis ömrü olurdu.

Dalış tungsten ağırlığı daha popüler dalgıçlar arasında haline edilir, ve yüksek yoğunluklu olduğunu ve giymek kolay kurşun ağırlık daha küçük hale getirilebileceğini ve daha derin dalış dalgıç için yararlı olur.

Eğer dalış tungsten ağırlığı herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Avantajları| Volfram alaşımları çevirme Ağırlığı| Volfram alaşımları Gözyaşı Balıkçılık Ağırlık
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved