ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Golf Club Yapısı

Golf Club Yapısı

bir golf sopası golf oyununda bir golf topu vurmak için kullanılan bir kulüp. Her kulüp bir kavrama ve bir kulüp başkanı ile bir şaft oluşmaktadır.

Golf sopası başları birçok malzemelerden yapılabilir. Çinko ve Alüminyum alaşımlar öncelikle yeni başlayanlar setleri ve putters kullanılmaktadır. golf kulübü başkanı genellikle yüksek yoğunluklu yapılır tungsten-demir-nikel alaşımlı denge. Denge Ni, Cu, Fe, Co, Mo veya Cr ve alaşımın diğer elementlerin küçük bir miktarını ilave, 85 ila 98% bir tungsten içeriği, genellikle W-Ni-Cu ve W-Ni-Fe, iki dizi ayrılır . Bu alaşımlar mukavemet, sertlik, süneklik, tokluk, ısıl genleşme katsayısı, ısıl iletkenlik, iyi korozyon direnci ve oksidasyon direnci, işleme ve kaynaklanabilirliğe gibi mükemmel fiziksel ve mekanik özellikleri, bir dizi var iyi, ama tungsten yüksek erime noktası, zor olduğunu şekil, işlenebilirlik kötüdür.


şaft bir golf kulübü başkanı kadar önemlidir. Aslında, biz genellikle aynı şaft ile (aynı malzemelerden yapılır kafaları şartıyla) farklı kafaları kullanarak yapmak daha aynı kafa ile farklı grafit milleri kullanarak daha fazla performans farklılıkları bulmak.

Sapları henüz bir golf kulübü en önemli parçalarından biri en az pahalıdır. En önemli tavsiyem - sık sık golf kulpları değiştirin. Sapları, sertleşmeye, paslanmak kaygan olsun, ve zamanla kendi kavrama kaybetmek eğilimindedir. Bu iki ucu keskin kılıç - en iyi tutuş ile çeneler genellikle kendi kavrama hızlı kaybetmek kulpları vardır.

Biz iş felsefesi inanıyorum "olağanüstü Pursuit ve gelişimini hızlandırmak". Önemle müşterilerimiz ile kazan-kazan durumları inanıyoruz ve birlikte parlak bir gelecek yaratmak. Eğer tungsten golf kafa denge ürün ilgilenen varsa, bize e-posta gönderin sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved