ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Çelik İpucu tungsten alaşım Dart

Çelik İpucu tungsten alaşım Dart

İçinÇelik ucu tungsten alaşım dart, iki seçeneğiniz, sabit nokta veya hareketli noktası var. Sabit nokta: nokta sağlam tungsten dart sabitlenir bu noktada, çelik uç tungsten dart hareket etmez. Bu göreceksiniz çelik uç tungsten dart en sık görülen tipidir.
tungsten dart çelik uç dart
Volfram Dart Bileşeni Çelik İpucu tungsten alaşım Dart

Hareketli nokta: ne bu noktanın hareket Guess! Piyasada farklı çeşitleri bir dizi, ama çelik uç tungsten arkasında teması "bir sıçrama-out şansını azaltmak Yardım", hepsi aynı olduğunu dart bulunmaktadır. Eğer çelik uç tungsten dart atmak zaman, nokta tam olarak uzatılabilir istiyorum. Umut, bir tel vurmak, arka uç (veya varil), sonra ileriye taşımak ve tungsten dart tel kapalı çıkma ve yere düşmesine izin aksine kurulları içine noktayı zorlamak olduğunu. bize sunduğu tungsten dart almaya hak kazanmıştır.

Biz profesyonel bir çelik uç tungsten dart üreticisi ve çelik uç tungsten dart tedarikçisi vardır. Bizim çelik uç tungsten alaşım dart her zaman en kaliteli ürünüdür. Biz gereksinimleri ile tam uyum içinde çelik uç tungsten dart her türlü sağlayabilir.

Eğer çelik uç tungsten dart herhangi bir ilgi varsa, bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefon da 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved