ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Yılan Gözler Golf Tungsten Alaşım Ağırlıkları

Yılan Gözler Golf Tungsten Alaşım Ağırlıkları

Yılan gözler golf tungsten alaşım ağırlıkları

Yılan Gözler Golf Tungsten Alaşım Ağırlıkları Nedir?

Yılan Gözler de kaliteli golf kulüpleri, özellikle takozlar üreticileri bilinmektedir. Yılan gözler golf golf kulüpleri en iyisini sunuyor. Yılan gözler golf tungsten alaşım ağırlıkları golf dişli önemli bir katkı vardır. Onlar yeşil yanı sıra kumdan zorlu, kısa çekimler için kullanılır. Üreticiler geçtiğimiz günlerde zorunlu golfçü tüm önemli kısa oyun oynamak için onun çantasında uygun takozlar olduğunu yapma, düzenli demirlerin lofts değişen başladı.

Neden tungsten alaşım Snake Eyes Golf Ağırlıkları olarak?

Bir golf kulübü başkanı golf kulübü dengeleme salıncak için bir veya daha fazla denge ağırlıklarını da kapsar. Yılan gözler tungsten alaşımı ağırlık denge ağırlıkları çok sayıda seçilir ve yılan gözler, golf takım kafasında oluşan bir ağırlık boşluğuna monte edilir.
Tungsten alaşım şimdi de golf kulübü denge ağırlığı bu önemli rol için en iyi malzeme olarak bilinir. Sen tungsten alaşım Aşağıdaki resimler gösteri golf kulübün daha iyi kontrol dengelemek için nasıl uygulanacağını için genel bir izlenim olabilir.

Yılan Gözler Golf Ağırlıkları Bazı Resimler:

Yılan göz golf kulübü Yılan göz golf kulüpleri Yılan göz golf kulübü
Yılan göz golf tungsten alaşım ağırlıkları Yılan göz golf tungsten alaşım ağırlıkları snake eye tungsten alloy weights

Chinatungsten tarafından sunulan Snake Eyes Golf Tungsten Alaşım Ağırlıklar:

Chinatungsten Çevrimiçi ve çubuk, şerit, bloğun, bar, yüzük ve diğer fabrikasyon parçaları keskin parçaların ve golf kulüpleri vidalar çeşitli dahil olmak üzere, çeşitli uygulamalar için tungsten alaşım karşı ağırlıklar sunabilir. Satış ekibimiz mükemmel müşteri hizmeti ve ürün kalitesi ile sizlere hizmet adamıştır.
verimli ve yenilikçi bir özel şirket olarak, bizim stratejik konumu fiyatlandırmak için dikkat ve özel gereksinimleri ile spor endüstrisinin taleplerini hizmet etmek için vardır.

Eğer herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved