ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Tungsten Alaşım çevirme Ağırlığı

Tungsten Alaşım çevirme Ağırlığı

Tungsten alaşım çevirme Ağırlık Nedir?kilo saygısız tungsten alaşımları

Tungsten alaşım çevirme ağırlığı , Keçeleşmiş çim delici rıhtım saygısız ve ahşap ve bitki örtüsü ile çalışmak için ideal bir mermi olarak şekillenir. Tungsten malzeme tungsten alaşım flippin ağırlığı daha yoğun ve zor hale getirir. Pople flippin balıkçılık yaparken daha hassas kullanabilirsiniz.

Ne Balıkçılık Lanetleme mı?

tungsten alaşım çevirme ağırlığıFlippin balıkçılık ya da saygısız bir sessiz ama güçlü bas balıkçılık tekniktir. Sen otlar (keçeleşmiş) kalın olduğunda kamış / Kissimmee çim hattı çalışma, flippin ağırlığını kullanmak veya çalışma rıhtım Florida bas için flippin balıkçılık yaparken. Flippin balıkçılık çamurlu su veya son derece ağır kapağına lekeli için bir balıkçı tekniğidir. Flippin balıkçılık kısa bir çizgi tekniğinin daha fazladır. Flippin balıkçılık sessiz ve diğer döküm herhangi daha doğru, ama flippin balıkçılık mesafesi bazen gerekli elde edemez. Chinatungsten gelen tungsten alaşım flippinweight çok avantajları ile en kaliteli şunlardır:

 

 

Tungsten Alaşım Flippin Ağırlık Avantajı

flippin balıkçılık için tungsten alaşım flippin ağırlığı aynı ağırlıkta kurşun ağırlıkların yarım boy vardır, bu yüzden daha sorunsuz engelleri geçmesi, ve kolayca kayaların zarar değil. Tungsten alaşımlı malzeme, herhangi bir su içinde kullanılabilecek aşınmaya DAYANIKLI, ve aynı zamanda, bize nitelikli sunduğu çevre friendly.Flippin balıkçılıktır.

tungsten alaşım çevirme ağırlığı tungsten alaşım çevirme ağırlıkları tungsten alaşım çevirme ağırlığı tungsten-alloys fishing weight
lanetleme Balıkçılık-01
lanetleme Balıkçılık-02
lanetleme Balıkçılık-03
Flippin Fishing-04

Tungsten alaşım flippin ağırlığı ve kapağın dışına kayma için mükemmel bir ekstra küçük profil sunar ve bir cam boncuk veya kaya karşı çarptığında onun tungsten bileşimi çift ses oluşturur. Ekstra hassasiyet ve hiçbir yıpranmış hatları için özel insert serbest teknoloji üretilmektedir. Chinatungsten da renklerin çeşitli, bir çip dayanıklı sızdırmaz kat kaplama ile kaplanmış flippin ağırlık sunabilir. Flippin balıkçılık bizim önde gelen ürünleri. Biz ihtiyaçlarına göre flippin balıkçılık ürünlerinin her türlü sağlayabilir.

Eğer herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:0086 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved