ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Tungsten Alaşım Kapalı Ağırlık

Tungsten Alaşım Kapalı Ağırlık

Tungsten alaşım kapalı ağırlık size uygun olmak için yardımcı olabilecek bir üründür. Bu, gücünü artırmak koordinasyonu geliştirmek ve yüksek hızda dönme vücut yeteneği dengesini koruyabilirsiniz.

Tungsten alaşım kapalı ağırlık atmak için çok uygun bir malzemedir. Bunun yerine ya da demir kullanarak Kapalı ağırlığı üretmek için mükemmel bir malzemedir şimdi vb yüksek yoğunluklu, yüksek erime noktası, küçük hacimli, mükemmel sertlik, üstün giyen direnci, yüksek kopma mukavemeti, yüksek süneklik, yüksek sıcaklık dayanımı, kullanabilirsiniz kurşun gibi şekiller dambıl, halter, topları vb çeşitli.

Yüksek yoğunlukta kapalı ağırlık sizin performansını artırmak için yardımcı olabilir. Bu, toksik olmayan ve çevre dostu olan, bu nedenle bunun için bir başka avantajdır. uzun bir süre için uygulamaya ne zaman insanların vücut için zararlı yapamaz. Tungsten alaşım da makineye çok kolaydır, bu yüzden zaman ve çaba bir sürü yapma sürecinde kaydedilebilir. İyi korozyon dayanımı tungsten alaşım için başka bir avantaj kapalı ağırlığa yapmaktır. Uzun kullanım, ter ve atmosferik koşullar diğer malzemeler korozyona neden olabilir, ancak tungsten alaşım bile uzun süre sonra yeni bakmak böylece dayanıklı ve dirençlidir.

Eğer şekil ya da elit kolej atlet, tungsten yapılmış kapalı ağırlığını artırmak isteyen profesyonel amatör olsun, ölçülebilir uzun atar sonuçlanan piyasadaki diğer ağırlık üzerinden büyük mekanik avantajlar sağlamaktadır, bu ağırlık sonraki bunu yapmak yardımcı olabilir seviye.

Spor, uluslararası bir dil, insanlar kelime etmeden birbirlerine anlayabiliyorum, ve dünya barışına kendi katkı sağlamaktadır. Ağır yoğunluğu ile çevre dostu, küçük kapasiteli avantajları ile, tungsten alaşım kapalı ağırlık spor kolaylaştırarak ve daha convenient.It, taşıması kolay saklama ve taşıma ve nereye giderseniz gidin formda kalmak yardımcı olacaktır. Tungsten ağır alaşım kapalı ağırlık sporun ruhu ile gider: Daha hızlı, daha yüksek ve daha güçlü. Biz ihtiyaçlarına göre bunun her türlü sağlayabilir.

Tungsten alaşım Kapalı Ağırlık Resimleri

tungsten alaşım topu tungsten alaşım kapalı ağırlık
Tungsten Alaşım Kapalı Balo Ağırlık 1 Tungsten Alaşım El Ağırlığı2 Tungsten Alaşım Kapalı Ağırlık3

Eğer tungsten alaşım kapalı ağırlığa herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved