ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Diving Tungsten Weight
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Balık Şekilli tungsten alaşım Mastar

Balık Şekilli tungsten alaşım Mastar

Balık şeklinde tungsten alaşım jig, teknolojik açıdan en gelişmiş ağırlık bugün mevcut, şimdi endüstride standart haline gelmektedir ve piyasada bulunan hemen hemen her ünlü kalıbı içine çalıştı edilmiştir.

Balık şekil tungsten alaşım jig toksik olmayan ve kurşun çevre dostu bir alternatif sunmaktadır. tungsten, elmas yanında ikinci en zor madde oluşan bu ürün suya kirleticilerin eklemeyin. onlar, çok daha hassas yüzde 25 daha küçüktür ve iki kurşun sesi yayarlar, onlar, o duyarlılığı daha iyi su yapısı altında tanımlamak için yeteneği verir kurşun veya pirinç ağırlıklar daha iyi alt kompozisyonlar pick up. Onlar bizim önde gelen ürünler arasında yer almaktadır.

Balık şekil tungsten alaşım jig ısırmaya büyük balık kışkırtmak için değil, aynı zamanda çünkü kurşun göre yaklaşık üç kat daha ağır olan tungsten malzemeden alt batmaya sinek zorlamak için sadece kullanılır. Chinatungsten Hadi onlar en kaliteli ürünleri.

tungsten alaşım balıkçılık ipuçları tungsten alaşım balıkçılık ipuçları tungsten alaşım balıkçılık ipuçları

Balık şekil tungsten alaşım jigs hakkında herhangi bir sorunuz varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. E-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da çağırabilirsiniz 0086 592 5129595/5129696/5127878.

İlgili Bağlantılar: Volfram alaşımları Gözyaşı Balıkçılık Ağırlık| Tungsten Alaşım Balıkçılık ağ kurşunu| Tungsten alaşım balıkçılık ağırlıkları
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved