ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Tungsten Alaşım Balıkçılık Jigs

Tungsten Alaşım Balıkçılık Jigs

Tungsten alaşım balıkçılık jig Bir çizgi veya cazibesine ağırlık eklemek için kullanılan palanganın özel bir türüdür. Balıkçıları balık birleştirmek eğiliminde derinliklerinde yem aşağı çekmek için bir pafta ekleyin. Kesin derinlik türleri, yer ve koşullara göre değişebilir, çünkü balık meraklıları genellikle ağırlığın farklı miktarlarda eklemek için platinler çeşitli kullanın. balıkçılık platin geleneksel kurşun yapılmıştır. Ancak, kurşun, bir yaban hayatı muazzam çeşitliliği ve kurşun balıkçılık platinlerin ve diğer kurşun riski önemli ölçüde katkıda mücadele için zararlıdır. aşağıdaki gibi kurşun balıkçılık platinler şekilleri vardır:

Bell Balıkçılık Sinkerçan platinler

çan balıkçılık Jigs üstüne tutturulmuş bir döner kanca ile bir çan şeklinde bir tasarıma sahiptir. Bu balıkçı platin onları kıyı balıkçıları için bir favori yapım, rüzgarda iyi attı. balıkçılık platinler yuvarlak profil de yırtılması kendi şansını azaltır. Tekne balıkçıları için, çan balıkçılık platin genellikle üç yönlü teçhizat kullanılır. Bu teçhizat downriggers gibi, herhangi bir ekstra ekipman gerek kalmadan derin yemler almak için tasarlanmıştır. teçhizat, ana hat için bir göz ile üç yollu bir döner oluşur. Bir sonraki döngü ucunda bir çan platin ile bir damla çizgi tutar. Son olarak, son döngü bir lider ve bir cazibesi ya da canlı yem kulesi tutar. alt kısmı boyunca sekti veya alçaltılmış istenilen derinlikte ve açık suda kontrollü zaman teçhizat etkilidir.

 

bölünmüş atışlar

bölünmüş atışBölünmüş atış bir tarafı oyulmuş bir yarık ile kurşun küçük bir top. sinker Bu tür kullanmak için, sadece çizgisi etrafında top yarığı sarın ve hat sabitlemek için metal bastırma. Bazı bölünmüş çekim onları kaldırıldı ve yeniden izin açıklığın karşı tarafında küçük kolları bulunmaktadır. Bir cisim atış bölünmüş çekimin bir çeşididir. Bu daha budak dirençli hale tutma hattı için bir oluk korur ve oval şekli. onların popülerlik rağmen, bölünmüş çekim ABD Jeolojik Araştırmalar göre, bazı ciddi sağlık ve çevre riskleri oluşturmaktadır. Loons ve diğer yaban hayatı genellikle bölünmüş çekim terk yutmak ve ardından nedeniyle kurşun içeriği hastalık ya da ölüm acı. Bu platinler çok sayıda terk edildiğinde, onlar sonunda bölge sakinleri için içme suyu etkileyebilecek su kütlesinin, kurşun içeriği artabilir.

Balıkçılık Sinker Yürüyüş

yürüyüş platin

Bu balıkçı platinler ekmek ve birçok canlı yem tereyağı, walleye balıkçı bulunmaktadır. Bunlar yuvarlak, dış kenarları ile bir dikdörtgen benzerler. üst satırında bir göz vardır. balıkçılık sinker en alt üst daha boyutu, daha fazla ağırlık tutarak biraz daha geniş ve daha büyüktür. alt da biraz yuvarlak ve yukarı doğru kıvrılır. Bu ağırlık dağılımı altındaki onun yuvarlak kenarı platin konumlandırır, bu nedenle kolayca büyük ölçüde alt takılmaya onun değişiklikleri azaltarak, kayalar üzerinde kayma. yarı düz tasarım aynı zamanda hızlı akımlarda alt kısmı boyunca kaymasını engeller. Bu platinler genellikle alt kısmındaki canlı yem kulesi sürüklemek için kullanılır ve bazen canlı yem kulesi denir. teçhizat kravat, ilk hattın etiketi sonuna kadar alt bend işaret satırda platin geçirin. o sinker gözü geçmesi olmayacak şekilde Sonraki, yeterince büyük bir döner seçin. döner için ana hat bir ucunu bağlayın. Sonra, bir yüzer jig kafa, düz kanca, ya da teçhizat tamamlamak için bir solucan koşum şey ekleyebilirsiniz. Bu teçhizat sadece dayanıklı-dolanabilir değil, ama aynı zamanda bir balık yemi alır zaman onun gözünden kaymasına çizgi verir. Bu sonuncu özellik ağırlık hissi bir balık engeller. Bir fener kulesi üzerinde sıkı bir çizgi devam ederken, henüz, döner liderinin uzunluğu tutarlı ve grev bölgesinde kalmasını sağlayan, sinker açılışında durur.

Lastik göbek, platin

kauçuk çekirdek ağ kurşunuBölünmüş atış gibi, kauçuk kavrama platin hattı tutmak için kendi merkezinde oluklar bulunmaktadır. Bunlar oval veya futbol platinler platin her iki ucunda iki sekme bulunur kauçuk çekirdek (diğer adıyla kulak) var, şeklindedir. Satır sinker en oluğa yerleştirilir ve daha sonra sekmeleri lastik çekirdek etrafında hattı sarma, ters yönlerde bükülür. sekmeler ters bükülür, hat serbest bırakılır. Bu platinler hızla eklenir veya kaldırılır ve nick hattı yapmak mümkündür. Onlar boyutları ve ağırlıkları bir dizi geliyor. Bazı yaygın uygulamalar canlı yem teklifleri için küçük 1/8 ons sürümünü kullanarak, ya da daha büyük derinliklerde çalışacak yemler yardımcı olmak için uzun satırları trolling zaman büyük bir pafta ekleyerek içerir. Bu platinler bir uygulama aralığına sahiptir ve çeşitli balık durumlarda kullanılabilir.

piramit Dalmapiramit platin

Bu balıkçı platin de bağladığında ona bir ters piramit profili vererek, onun dibinde oturur bir çizgi göz vardır. Bu balıkçı platin genellikle hızlı akımlar kullanılmaktadır. Onların düzene profili hızla batmaya onları neden olur ve düz kenarları hızlı akımlarda alt kısmındaki haddelenmiş engellemek. kum veya çamur katlı su kütlelerinde kullanıldığında, balıkçılık platin yumuşak dibine kendisini gömecek. Bu iki özelliğin o striper bas ve sörf balıkçılık için mücadele bir elyaf parçası olun.

 

Yumurta Balıkçılık platin

Yürüme platin doğmadan, yumurta balıkçılık platin canlı yem sunumlar için onun yerine kullanılan ve hala arasında bir favori olduyumurta platin Yayın balığı balıkçıları. yumurta şekli, bu balıkçı, platinler oldukça dayanıklı ve alt kısmı boyunca rulo mümkün dolanabilir yapar. Bu balıkçı platin balıkçılık platinler olsa bilge uzunluğu çalışan bir delikten dişli hat, üzerinde kayma. balıkçılık platin bir teçhizat ile kullanılabilir (yürüme platin yukarıda açıklanan gibi) ve bazı balıkçıları yerine döner vurdu bir split kullanarak yerine platin tutun. balık yemi alır ve kanca tuzağa düşürmüşlerdir olur sonra ekli çizgi hiçbir direniş için çok az platin ile slaytlar. Balık sinker ağırlığını hissetmek mümkün olduğundan, fener başarıyla onu makaralama daha iyi bir şansı var. Tungsten alaşım balıkçılık Jigs da yumurtanın şekline yapılan olabilir.

Koni platin ve Bullet Shots

mermi atış
Bu yumurta platin onlar çubuk dönük dar noktası, hat üzerine dişli olarak koni (diğer adıyla mermi) platinler aynı öncül izleyin. Bu balıkçı platin koni şekilli yabani otlar ile kayma için ideal hale getirir. Bu kayar balık platinler otlu alanlarda kullanıldıklarında yürüme platin değiştirmek için bir canlı yem teçhizat kullanılabilir. Bir ot az kanca da büyük ölçüde bu ot-teçhizat etkinliğini artıracaktır.

Banka veya Reef platin

Bu platinlerbanka platin kuleleri kendi kullanımındaki piramit ve yumurta platinler gibi, henüz platin sinker en genellikle kurşun kalıp gözü var oldukça, çizgi tutmak için bir pirinç döngü özelliği yok. Bunlar konik, yumurta şekilli platin yerine düzgün bir yuvarlak yüzey altıgen tarafı bulunmaktadır. platin düz yanları mevcut ve konik şekil kaymasını önlemeye yardımcı kayalarda takılmaya onu önlemeye yardımcı olur.

Yukarıdaki bakış aslında, tungsten alaşım balıkçılık Jigs çok daha ağır ama daha küçük kapasiteli, toksik olmayan, kadar kurşun daha iyi gibi olan, kurşun balıkçılık jig sadece küçük bir örnekleme. Eğer çevre dostu tungsten alaşım balıkçılık Jigs ilgileniyorsanız, tungsten alaşım balıkçılık Jigs deneyin.

Eğer tungsten ağır alaşım balıkçılık platin herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla: 0086 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved