ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Tungsten Alaşım Ağırlık Atma

Tungsten Alaşım Ağırlık Atma

Ağırlık Atma Nedir?tungsten alaşım ağırlık atmak

Sekiz atmak atletizm spor atma olayı biridir. Bu, gücünü artırmak koordinasyonu geliştirmek ve yüksek hızda dönme vücut yeteneği dengesini koruyabilirsiniz. ağırlık atmak demir grev için kullanılan çekiç, gelişti edilir. On dokuzuncu yüzyılda, Oxford üniversitesi ve Cambridge Üniversitesi öğrencileri resmi bir olay olarak ağırlık atmak listelenir. Başında, genellikle ağırlık atmak durumunda çok uzun boylu ve güçlü yer aldı insanlar, çoğu güçlerini kullanarak attı. Ağırlık atmak teknoloji spor bilimin gelişmesiyle birlikte büyük bir gelişme vardı edilmiştir.

Ağırlık atmak Çin'de geç geliştirildi, ilk ağırlık atmak rekor 1954 yılında belirlenen ve sonuç 29.92 metre idi. küre, zincir, kolu: Ağırlık atmak üç bölümden oluşmaktadır. Şimdi tungsten alaşım ağırlık atmak nedeniyle yaygın tungsten ağır alaşım özellikleri maç kullanılır.

Tungsten Alaşım Ağırlık Atma

ağır alaşım ağırlığı atmak tungsten
Geleneksel ağırlık atmak, demir tarafından yapılan ya da kurşun, ancak tungsten ağır alaşım çünkü bu tür yüksek yoğunluk, yüksek erime noktası, küçük hacimli, mükemmel sertlik, üstün aşınma direnci, yüksek kopma mukavemeti gibi avantajları ağırlığı atmak için daha uygun bir malzemedir oldu vb Tungsten alaşım yüksek süneklik, yüksek sıcaklık dayanımı, özellikle küre yapmak için ağırlık atmak yapmak için mükemmel bir malzemedir.

tungsten alaşım yüksek yoğunluklu atma zaman, bu şekilde, tungsten alaşım ağırlık atmak yüksek puanı yakalamak için rakipleri yardımcı olabilir hızını ve uzunluğunu artırabilir. Toksik olmayan ve tungsten ağır alaşım çevre dostu tungsten alaşım ağırlık atmak yapmak için tungsten ağır alaşım için başka avantajdır. Bu dayanıklı bir malzemedir ve geri dönüşüm kullanılabilir. Tungsten ağır alaşım da makineye çok kolaydır, üretici tungsten alaşım ağırlık atışı yapma işlenmesinde çok zaman kaydedebilirsiniz. maç rüzgarlı bir günde tutulduğunda ağır alaşım Volfram, kuvvetli rüzgar direncine sahip, rüzgar ağırlığı atmak tungsten alaşım ile maç için biraz kötü etkileri yapıldığı etti eğer. Kullanıcıların ter tarafından iyi korozyon direnci tungsten ağır alaşım ağırlık atmak yapmak için başka bir avantaj ise, farklı rakipler tarafından bir çok kez kullandıktan sonra, ağırlık atmak aşınmış edilemez.

tungster yoğunluğu çelik, demir ve kurşun daha yüksek olduğundan, bu yüzden tungsten alaşım ağırlık atmak ile karşılaştırıldığında, çelik, demir veya kurşundan yapılmış ağırlık atmak, atmak için onları uygun değil yapmak, hangi Tungsten alaşım ağırlığı atmak daha büyük ve tungsten alaşım malzeme ile karşılaştırıldığında, onlar, daha büyük hava Öte yandan resistance.On, tungsten alaşım ağırlık atmak o tungsten alaşım ağırlık atmak puanlarını yükseltmek için yardımcı olabilir, athlete.In tarafından bir kelime atılır daha iyi bir yönü vardır var böylece tungsten alaşım maçta en iyi seçimdir.

 tungsten alaşım topu  ağır alaşım topu tungsten

Eğer işlenmiş tungsten alaşım ağırlık atmada herhangi bir ilgi var, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved