ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Altın Kaplama Tungsten Alaşım Balıkçılık Ağırlık

Altın Kaplama Tungsten Alaşım Balıkçılık Ağırlık

Balıkçılık Ağırlık Uygulamaları

Uygulamaları altın kaplama tungsten alaşım balıkçılık ağırlıkları esas olarak erdem anglers atma gücüne bağlıdır ve derin sularda sabit. Eğer balık olduğunda, balıkçılık ağırlık dengeleyici ve amplifikatör olarak çalışmaktadır. tungsten alaşım balıkçılık ağırlığı seçmek için esas nedeni aşağıya doğru hareket eden kuvvet sonuçlanan, balık sinyali etkilenir. Balık gelen sinyal durduğunda, balıkçılık ağırlığı aşağı hareketi durmuyor. Ancak, eylemsizlik denir orijinal yönde, içinde batmaya devam ediyor. Atalet balık ağırlığı ve şekli kalitesine bağlıdır. Altın tungsten alaşım balıkçılık ağırlık balıkçıları için hem kalite ve şekli en iyi seçimdir kaplı. altın sözde bariz etkisi tungsten alaşım balıkçılık ağırlığı gözlerimizle belirleyebilir uzun süreli atalet sinyali, içine balık kısa sinyal dönüştürmektedir kaplı. şekil, yüzey kalitesi ve balık ağırlık yerleştirilmesini geliştirilmesi yolu ile, bu açık bir sinyal üretir. Ama altın kaplama balıkçılık ağırlığı daha belirgin bir etkiye sahiptir.

Altın Kaplama Tungsten Alaşım Balıkçılık Ağırlık Avantajları

insanların yaşam standartlarının iyileştirilmesi ile, eğlence esastır. Balıkçılık en rahatlatıcı aktiviteler haline gelmiştir. Altın tungsten alaşım balıkçılık ağırlık balıkçılık en önemli bir araçtır kaplı. Dahası, en popüler balık tutma aracı altın yanı sıra tungsten alaşım balıkçılık ağırlığını kaplama olduğunu. Altın tungsten alaşım balıkçılık ağırlık ağır kaplı olsa da, kurşun balıkçılık daha küçüktür ve küçük rüzgar bozukluğu etkilenen, balıkçıları daha iyi hissedebilirsiniz. tungsten alaşım balıkçılık ağırlığı altın tabakası daha fazla balık çekebilecek, parlak ve yüksek balıkçılık olasılığına sahiptir. Altın tungsten alaşım balıkçılık ağırlığı olan balıkçılık için en iyi seçimdir kaplı.

altın kaplama-tungsten alaşım balıkçılık ağırlığı-01altın kaplama-tungsten alaşım balıkçılık ağırlığı-02altın kaplama-tungsten alaşım balıkçılık ağırlığı-04 altın kaplama-tungsten alaşım balıkçılık ağırlığı-03

Uyarı:. Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp üretiminde uzmanlaşmış ve en fazla iki yıl için tungsten altın takı ve altın kaplama tungsten takı satan bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. Bizim altın kaplama tungsten takı ve tungsten altın takı sadece hatıra ve dekorasyon amaçlıdır. Burada beyan: bizim altın kaplama tungsten takı kullanmak ve herhangi bir yasadışı amaçla altın takı tungsten etmeyiniz.

altın tungsten alaşım balıkçılık ağırlıkları kaplama herhangi bir ilgi var, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla: 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Avantajları| Volfram alaşımları çevirme Ağırlığı| Volfram alaşımları Gözyaşı Balıkçılık Ağırlık
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved