ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Alaşım Kayak Denge Ağırlıkları Tungsten

Alaşım Kayak Denge Ağırlıkları Tungsten

Cilt Denge Ağırlığı Nedir?

Tungsten alaşım kayak denge ağırlıkları kayaklar ve optimum performans yokuş aşağı kayak tüm spor disiplinlerinde elde edilmesine olanak ilişkili aksesuar teknolojik sektörüne ilişkindir. Daha özel olarak, kayak denge ağırlığı ski, kayak çizme ve ilişkili bağlamaları oluşan bir derleme ile ilgilidir. Değişken boyuttaki bir ya da daha fazla ağırlık daha iyi bir tungsten alaşımı kayak denge ağırlıkları dengelenmesini ve basınç gerilmeleri taşıyan temas bölgesi üzerinde hareket olmasından kaynaklanan çeşitli parçaları titreşime bir azalma elde etmek amacıyla, kayak üzerine monte edilir sürekli ve çok hızlı bir şekilde yoğunluğunu ve kayak denge ağırlığı uygulama noktasını ilgili olarak kar değişikliği ile kayak.

"Yukarı" ve bağlantı yukarıda bahsedilen noktanın "alt", en az esnasında üretilen bunların atalet ilişkili momentin bir sonucu olarak, titreşimlerin amplifiye edilebilir, bu parçaların kitlelerin büyüklüğünü azaltmak için gerekli olan Yukarıda sözü edilen dönme hareketleri ve hem bireysel hem de birbirleriyle kombinasyon halinde hareket eden.

Böylece nedeniyle, küçük hacimli, ağır, tungsten alaşım tungsten alaşım kayak denge ağırlıkları için popüler bir malzeme haline gelir.

Tungsten Ski Balance Ağırlıkları Tungsten Ski Balance Ağırlıkları
Kayak Denge Ağırlığı-01 Kayak Denge Ağırlığı-02

Eğer tungsten alaşım kayak denge ağırlıkları hakkında herhangi bir soruşturma ya da soru var, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Fiyat büyüklüğü, yoğunluk, miktar, sertlik ve diğer özel ihtiyaçlarına göre sunulacak.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved