ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Tungsten Alaşım Tırnak Balıkçılık ağ kurşunu

Tungsten Alaşım Tırnak Balıkçılık ağ kurşunu

yumuşak plastik üzerine ağırlık için popüler bir yaklaşım küçük Tırnak platinlerin gelişi yumuşak plastik lures dahili ağırlık az miktarda ilave olmuştur. Tungsten alaşım tırnak balıkçılık platin İnce, tırnak gibi yumuşak plastik yemler takılan ağırlıkları (pislik yemler, sopa ya da incelik solucan) ve bir yerde saklayın yardımcı otlar kullanıyor.

doğal görünümlü sonbaharda hileli pislik yem dengelemek için kullanılabilir plastik, dışarı kaymasını engellemek için platin özelliği sırtları Tungsten. Dikkatli dikenler ise balık yer sayesinde kalmak bizim küçük tungsten platin olan yumuşak plastik aşağı ağırlık. Bizim tırnak ağırlıkları çevre dostu bir malzemedir tungsten, yapılır. Tungsten alaşım tırnak balıkçılık platin geleneksel kurşun ağırlıklar daha yoğun ve zor.

Tungsten alaşım tırnak balıkçılık platin avantajı: küçük kapasiteli, sıkıntı ücretsiz, kuvvetli rüzgar resistace, Uluslararası çevre koruma standardı ile yüksek yoğunluklu.

Chinatungsten gibi mermi, damla, tüp, yarı damla ve silindir şekli gibi çeşitli şekil de tungsten platin, tungsten boncuk, tungsten jig sunabilir. Ayrıca Chinatungsten 2D çizimleri veya 3D çizimlere göre balıkçılık platin üretim yapabiliriz, hatta sizin için tasarım.

tungsten alaşım tırnak platintungsten alaşım tırnak platin

Eğer tungsten alaşım balıkçılık platin herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla: 0086 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved