ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Tungsten Alaşım Balıkçılık Jigs

Tungsten Alaşım Balıkçılık Jigs

Neden tungsten alaşım balıkçılık Jigs kullanın?

Tungsten son zamanlarda popülerlik çok kazanmıştır. Volfram ağırlığı aynı miktarda kurşun yaklaşık% 50 daha az yer kullanır. Bu 1-ons demektir tungsten alaşım balıkçılık jig bu otlar daha kolay nüfuz icar küçük bir hacme sahip. yoğun malzeme farklı çamur, kaya veya ahşap balıkçılık eğer bağlı titreşimleri iletir çünkü bu sizin balıkçılık daha duyarlı hale getirir.

Tungsten alaşım balıkçılık Jigs Şekilleri

balıkçılık jig Şekilleri farklı olabilir ve çok Eğer balık istiyorum yere bağlıdır. Genellikle deniz balıkçılığı jig nehir balıkçılık jigs ağırdır. Biz çeşitli şekiller, kesim hattını engellemek için cilalı kenarları seçeneği ile mermi, damla, tüp, yarı damla ve silindir ve ağırlıklarda sunuyoruz. Biz de takılı plastik ve boyalı tungsten balıkçılık Jigs sunuyoruz. Ürün böylece, siyah, kahverengi, yeşil, kırmızı ve ile renkli olabilir. Biz de takılı plastik sunmak ve bunu boyalı. Ve biz kullanmak boya Dünya'nın çevre ve sürdürülebilir kalkınma koruyan insanların isteği karşılayan çevre dostu kurşunsuz boya vardır.
Bırak kilo vurdu
Finesse damla ağırlığı
Satır içi balıkçılık ağırlığı
Gözyaşı damlası atış platin

Deep Sea Fishing için tungsten alaşım balıkçılık Jigs

Daha fazla balıkçıları balık nihai heyecan arıyor tercih olarak deniz balıkçılığı daha popüler hale gelmektedir. Yani hiç bulacaksınız balık büyük bazı parçaları bulunduğu okyanusun derinliklerine derin girişim ne zaman alacak tam olarak ne olduğunu. Deniz balıkçılık nehir veya göl balıkçılık önemli ölçüde daha zor olduğunu ve kendi kendine yeten balıkçılık araçları olmalıdır. Tungsten alaşım deniz balıkçılığı için iyi araçlar olacaktır. tungsten balıkçılık jig kullanarak cazibesine önemli bir ağırlık eklemek için en hızlı ve en kolay yoludur. Biz armador topu, kaya morina platin aşağı, pafta, top top platin pençe gibi o da deniz balıkçılığı platin, banka pafta, yumurta pafta, 3 taraflı piramit platin, fırtına safra sunuyoruz.

fırtına platin
yürüyüş platin
platin pençe
Cannon ball platin
Banka platin
3 taraflı piramit platin
Cannon ball platin
downrigger platin

Bazı tungsten alaşım balıkçılık jig örnekleri ücretsiz sunulabilir. Biz tasarım ve çizimlere göre balıkçılık platin / ağırlıkları üretim yapabiliriz.

Eğer tungsten alaşım balıkçılık Jigs ayrıntılarını gerekiyorsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya bizi arayın: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved