ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Tungsten Alaşım Worm Ağırlıklar

Tungsten Alaşım Worm Ağırlıklar

Tungsten Alaşım Worm Ağırlıklar için Hammadde

Tungsten alaşım solucan ağırlıkları, kurşun balıkçılık ağırlıkları bir tür, aynı zamanda "tungsten ağır alaşım solucan ağırlığı denir. toksik ve giderek etiketli ediliyor Onlar, ağırlıkları kurşun ideal çevre dostu bir alternatif sağlayan bir çevresel tehlike. Tungsten alaşımı solucan ağırlıkları çelikten daha ve son derece zor yoğun, tungsten kurşun muadili daha küçük ortalama% 30 üzerindedir. tungsten alaşım solucan ağırlıkları kurşun ağırlıklar iki ses oluşturmak ve daha uzun süre kendi şeklini korumak, geleneksel ağırlıkları daha küçüktür.

Chinatungsten tungsten alaşım Ağır Worm Ağırlıklar

Tungsten ağır alaşım solucan ağırlığı genellikle% 97 W W% 95 yapılmış ve bir "saygısız" tarzı haline kalıplı ve ağırlıkları kurşun üstündür bu yüzden, çevre dostu olduğunu. Nedeniyle tungsten alaşım yüksek dereceye, profil sunumda onları çok ince hale tungsten alaşım "solucan" ağırlıklar rakip marka% 10 daha küçük, ağırlıkları kurşun kıyasla% 60'a kadar daha küçüktür. Chinatungsten solucan ağırlıkları her lokma ve dayanıklı bir kaplama için toz kaplı siyah veya yeşil kabak olarak sualtı çevre değişiklikleri, duygu fener avantajı vererek, süper duyarlı
Bir ekin Void, 80lb örgü ya da kolaylıkla 25lb florokarbon, müşterilerine hat koruma nihai güven vermek çapaksız ağırlıkların kullanılmasına izin.

Tungsten alaşım solucan ağırlıkları olta ile kullanılabilir, böylece ağırlık delikten çok düzgün olmalı, Chinatungsten kırma olta korumak için kaliteli tungsten alaşımları solucan ağırlıkları sunabilir. Biz genellikle ağırlık için plastik parçayı sağlamak; Aşağıdaki tungsten ağır alaşım solucan ağırlığını bulabilirsiniz.

Yanında, Chinatungsten vb siyah, kırmızı, yeşil kabak, karpuz tohumu, chartreuse gibi farklı renklerde Dahası, Chinatungsten özel ihtiyaçlarına göre renk ayarlayabilirsiniz tungsten ağır alaşım solucan ağırlığını sunabilir.

tungsten ağır alaşım solucan ağırlıkları Resimler:

tungsten solucan ağırlıkları

tungsten alaşım solucan ağırlığı

tungsten alaşım solucan ağırlıkları

vida ile tungsten alaşım solucan ağırlığı

tungsten alaşım balıkçılık ağırlıkları mermi

tungsten alaşım mermi renk balıkçılık ağırlıkları

ağır alaşım solucan ağırlıkları tungsten

tungsten alaşım solucan ağırlıkları renkli

Eğer tungsten ağır alaşım solucan ağırlıkları hakkında herhangi bir faiz veya soruşturma varsa, e-posta çekinmeyin sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, yada ara 0086 592 512 9696/0086 592 512 9595.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved