ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Tungsten Alaşım Dart Seçim

Tungsten Alaşım Dart Seçim

Tungsten alaşım dart seçimi Dart oyuncular için çok önemlidir. Her şeyden önce, ne zaman yanlış bir cevap yok ne ağırlık ve tungsten dart tarzı seçimi söz konusu. Akılda tutulması gereken tek şey tungsten dart ilk sette çok para harcamak değil etmektir. Sonuçta, tüm tungsten dart aşağı çizgisinde olduğunuzda en rahat hissettiren ne gelir. Burada gözden geçirmek için birkaç kurallar şunlardır: dart türlerine genel bakış. ahşap dart, pirinç dart, nikel / gümüş dart ve tungsten dart: seçim için birçok farklı dart bulunmaktadır. Tungsten alaşım tungsten dart haline getirmek için en iyi malzemedir.
tungsten alaşım hediye tungsten dart
pirinç Dart Volfram Dart
tungsten alaşım hediye tungsten dart
hşap Dart

Nikel Gümüş Dart

dart ağırlığıyüksek yoğunluklu tungsten dart aşınmaya karşı ve tungsten dart sıkı grupların sağlayan küçük bir varil yaratır çünkü dart lig püskürtücüler için en popüler dart tungsten dart olduğunu. Pirinç ve nikel / gümüş dart ucuzdur ve budak cilt yağları, diğer dart gelen sürtünme ve temas hızla aşağı giyebilir anlam yumuşak metal dart yapılır. tungsten dart satın alırken tungsten yüzdesi tungsten dart kalitesi için çok önemlidir çünkü ambalaj dikkat etmelidir. tungsten dart tungsten yüksek yüzdesi daha iyi ve daha pahalıdır. yüksek kaliteli tungsten dart ana parası size çıkma çıkışları minimize tungsten dart sıkı grupların atmak mümkün olacak böylece varil küçük olmasıdır. Farklı Miller deneyin. ana faktör dart milleri satın alırken, aynı zamanda tungsten dart kaynaklanıyor olarak bilinen, göz önünde boy ve ağırlık oldukları. Burada önemli olan dengedir. Listenize senin dart varil uzunluğu ve ağırlığı değil, çok uzun veya çok ağır göreli kaynaklanıyor dikkat çekmek gerekir. Ayrıca dikkate değer malzeme yapılır kaynaklanıyor. Plastik nedeniyle göreli ucuzluğu ve hafifliği olağan seçim kaynaklanıyor. Ama bu hafif ama ekstra sertlik avantajına sahip olarak alüminyum milleri denemeye değer; Onlarla atmak yüzden fleksiyona olmaz. Bir dezavantajı, genellikle gevşek kendilerini çalışmasıdır. Bunun üstesinden gelmek için, sadece milin vida dişlisi bölümü için bir lastik O-ring ekler .

alüminyum sapı titanyum kök
alüminyum Kök titanyum Kök
naylon kök plastik gövde
Naylon-Kök

plastik Kök

Farklı dart varil kulpları deneyin. Bir sonraki adım, seçtiğiniz ağırlık mevcuttur farklı varil kulpları dışarı çalışmaktır. Bazı tungsten dart varil ağır Tırtıl çekme ve diğerleri düzgündür. Tipik olarak, ağır Tırtıl çekme o kadar kolay tungsten dart kavrama etmektir. Ancak, son derece ağır Tırtıl çekme tungsten dart doğruluk ile parmaklar ve karmaşa yapışmasına neden olabilir. Tipik dart oyuncu için, çalışacak birden fazla tungsten dart varil var. Sadece bir iyi hissediyor seçmek ve tungsten dart ile çalıştırmak için emin olun.

Farklı uçuş deneyin. şekil ve ağırlık ve sertlik dart uçuşlar için ararken temel şeyler dikkate alırlar. bir kez daha tungsten dart ve tungsten dart malzemeleri ve birçok farklı şekillerde gelir Uçuşlar, anahtar varil denge ve sapları uçuşlar seçmek. uçuş çok ağır iseniz tungsten dart dengesiz olacaktır.

Eğer tungsten dart herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com or telephone 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved