ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Alaşım El Ağırlıkları Tungsten

Alaşım El Ağırlıkları Tungsten

Özellikle çalışan veya koşu yoluyla fiziksel egzersiz, popülerlik son artış, ilgili egzersiz ekipman birçok çeşit oluşmasına neden oldu. koşucular için bu atletik ekipman arasında tungsten alaşım El ağırlıkları ağırlıklı olarak sadece alt gövde kasları içeren bir egzersiz olan çalışma esnasında vücudun üst kaslarını güçlendirmek yardımcı olmak için koşucular için adapte edilmiştir. eldiven tipi el ağırlığı dışında, kavrama için merkezi bir çubuk üyesi olan her zamanki dambıl tipi tungsten alaşım El ağırlıkları vardır.

El ağırlığı da özellikle büyük mesafeler üzerinde, bir egzersiz olarak çalışan olduğu bilinmektedir ve hızlı bir şekilde egzersiz bu tip sırasında kaybolan vücut sıvılarının ikmal gerektirir. su tutma ve benzeri kemer monte ve koşarken elle ağırlık içme bir tutucu çıkarılabilir olduğu bilinen bu ihtiyacı, tungsten alaşım elle ağırlık kapları karşılamak için.

 

Joggers için tungsten el Ağırlık Resimleri

Joggers El Ağırlıkları Joggers El Ağırlıkları
Volfram El Ağırlık-01 Volfram El Ağırlık-02

anlık ürün elde ağırlığını birleştirir ve konteyner içme tek bir birim haline cihazları. Tungsten alaşım El ağırlık gereksinimleri olarak tungsten eli ağırlığının her türlü sağlayabilir önce diğer materials.We üzerinden pek çok avantajı ve geliştirmeleri sağlar.

Bu elle ağırlık Ürün içme sıvı ve diğer ağırlık malzemeleri tutmak için özel olarak tasarımlanmış olan elde tutulan ağırlıklı bir kap içerir. kabın kullanımı ayrıca çalışırken kapta sıvı tüketilebilir böylece kendisine bağlanmış bir ince uzun kamış ile kolaylaştırılır. Bir arzu yardımcı etkisi egzersiz eğitimi için bu el ağırlıkları egzersiz dönemi boyunca kendi el ağırlığını azaltmak anlamına olmasıdır. El ağırlık El ağırlığı daha yorgun hale geldikçe kasları üzerindeki baskıyı azaltmak için doğal bir uyarlamasıdır. Konteyner elde tutulan çünkü Dahası, her zaman yüksek kalitede bize sunduğu bel kemerleri veya diğer destekleyici garments.Hand ağırlığı başka sahiplerine çıkarmadan gerek kalmadan koşucu ağzına yakın tutmak için uygundur.

Tercih edilen elle ağırlığı elde edilebilir, böylece ek bir ağırlık malzemenin dahil edilmesi için elle ağırlığı karşılığı bulunmaktadır. Ayrıca, el ağırlığı eşsiz "U şekilli" tasarım normalde koşucunun vücudun önünde bir ölçüde dik, sıkılı yumruk yapılır koşucunun elinde rahat bir denge üreten bir yapılandırmayı içerir.

"Yaşasın" dikey konumu. sıvılar kolayca çalışırken tüketilen ve gerektiğinde doldurulan böylece ek olarak, bir vida üst ve içme kamışı elemanları yer almaktadır. El ağırlık çevreleme odası aynı şekilde içine sokulmuş ağırlık malzemelerini korumak için bir vida montaj kapanması ile bir dişli açıklığa sahiptir ve tungsten alaşım El ağırlığı için mükemmel bir malzemedir.

Eğer tungsten alaşım el ağırlıkları herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin Yani sales@chinatungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved