ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Tungsten Alaşım Dart Kütük Avantajı

Alaşım Dart Kütük Avantajları Tungsten

Tungsten ayrıca, çok dayanıklı çok yoğun bir metaldir. aynı ağırlıkta için daha küçük bir dart bir dart varil sonuçlarını yapmak için tungsten kullanın. Bu DART'ın hassas işlenmiş şekil, oluklar ve Tırtıl çekme tutmak yardımcı olur sıklıkta dart oynayan herkes için, dayanıklılık önemlidir.

Boyutu genellikle tungsten alaşım dart kütük seçerken dikkate ilk faktördür. Benzer bir ağırlık pirinç dart yaklaşık yarısı çapında, bir çift veya üçlü alana iki veya daha fazla tungsten dart sığdırmak için çok daha kolaydır.

bitirmek için birkaç boğa vurmak gerekir kriket oyunları, sonunda düşün. Eski moda bir yağ pirinç dart, alanı yaklaşık ilk dart ile kaplıdır. ince tungsten alaşım dart kütük geçiş kolayca iki ya da üç dart aynı bölgede uyum sağlar. (Tabii ki, hala o boğayı vurmak mümkün olması!)

tungsten dart varil tungsten dart varil
Volfram Dart Kütük-90%W
Volfram Dart Kütük-90%W

tungsten dart varil avantajı kalın pirinç varil olarak aynı ağırlık elde edebilirsiniz, ancak tungsten dart kütük çok ince olacaktır. Bu kolay puanlama yaparak, tungsten alaşım dart kütükler yakından bir araya toplanır tiz yatakta çok daha fazla alan bırakır gibi bu bir yetkili dart oyuncuya çok daha yararlı olacaktır. Tungsten alaşım dart kütük geleneksel pirinç üzerinde kesin bir avantaja sahiptir. az sapmaya ek olarak, varil büyük çentikli kalıpları ile imal edilmektedir. Bu kayma için daha az potansiyele sahip kendine güvenen kavrama sağlar. Tungsten dart kütükler çelik uç ve yumuşak uç setleri hem çeşitli gelir.

Tungsten dart kütük yaklaşık 30 grama kadar yaklaşık 16 gram ağırlıkları çeşitli gelir. Bir sette karar vermeden önce mümkün olduğunca çok denemek için fırsat olsun tungsten dart kütük bir dizi seçerken önemlidir. Önemli olan bunları atma zaman rahat hissediyorum. o mükemmel dart bulduğunuzda, onlar kayıp ya da çalıntı olsun sadece durumda ek özdeş seti satın almak için bir fikir olabilir. oyun biraz bayat gidiyor ya da iyileştirilmesi için çaba yapıyorsanız, dart değiştirmek için korkmayın. bize sunduğu tungsten dart kütük en kaliteli ürünleri ve uzun süre iyi hizmet edecektir.

Eğer tungsten alaşım dart kütük herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefon 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved